Na początku był ogród

Na początku był ogród

Wszechmogący Bóg najpierw stworzył ogród.

W istocie jest to najczystsza z ludzkich przyjemności.

Sir Francis Bacon. O ogrodach, 1625.

W tym napisanym prawie 400 lat temu zdaniu, zawarta jest cała esencja sztuki ogrodowej, (cały sens posiadania ogrodu), a prawdę w nim zawartą potwierdzą nie tylko aktywni ogrodnicy, działkowicze, miłośnicy roślin, ale także bierni użytkownicy ogrodów, którzy traktują je jako miejsce relaksu i wypoczynku. Nie ma bowiem drugiego takiego uczucia, które można porównać z radością jaką daje praca czy samo przebywanie w zadbanym i dobrze zagospodarowanym ogrodzie.
Dla wszystkich tych, którzy tę radość z nami podzielają stworzyliśmy miejsce zwane Stones Garden, źródło ogrodowych inspiracji. Miejsce to posiada dwa równoległe byty. Byt duchowy, ogród wirtualny, który jest miejscem dzielenia się pomysłami i wymiany doświadczeń oraz byt rzeczywisty, osadzony w realnym świecie, w którym nasze pomysły realizujemy zarówno dla własnej przyjemności jak i po to, by służyły inspiracją dla wszystkich właścicieli i miłośników mniejszych i większych przydomowych przestrzeni. Bo te przestrzenie rozciągające się wokół naszych domów, a wiemy to z własnego doświadczenia, są miejscem w którym spędzamy najwspanialsze chwile naszego życia. Czy to czynnie uprawiając rośliny lub sporty czy biernie po prostu ciesząc oko nieprzebraną ilością kształtów i barw jakie w naszych ogrodach goszczą.
Zapraszamy więc do Stone Garden. Inspirujmy się nawzajem, by dzięki temu nasze ogrody były źródłem czystej przyjemności.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.