✅Jesion Karton 25 KG✅ Wyselekcjonowane Suszone Drewno Opałowe StonesGarden.pl

Jesion Karton 25 KG Wyselekcjonowane Suszone Drewno Opałowe

43,19 zł
Brutto

Jesion to wspaniałe drewno do kominków otwartych, ponieważ prawie nigdy nie strzela iskrami, bardzo równomiernie się spala, jednak jest dość trudne do łupania i rzadko spotykane na rynku drewna opałowego.

Z uwagi na gęstość drewna, które wpływa bezpośrednio na wagę i wymiar opakowania ciężar kartonu może się różnić +/- 15% od wartości podanej w opisie - czyli 25 kg +/- 15%.

Gęstość drewna zależy od wielu czynników jak gatunek i budowa drewna, wilgotność, miejsce na przekroju i długości strzały, warunków siedliskowych i wzrostu drzewa.

Ilość

Polecamy suche drewno kominkowe. WYSELEKCJONOWANY Jesion w kartonie. 25 KG

Eko drewno kominkowe na zimę

Drewno suszone w naszych specjalnych wysokotemperaturowych suszarniach w temperaturze powyżej 100°c.

Pozbawione większości gatunków grzybów i pleśni.

Waga opakowania: ~25kg +/- 15%*

*  Z uwagi na gęstość drewna, które wpływa bezpośrednio na wagę i wymiar opakowania ciężar kartonu może się różnić +/- 15% od wartości podanej w opisie - czyli 25 kg +/- 15%.

Gęstość drewna zależy od wielu czynników jak gatunek i budowa drewna, wilgotność, miejsce na przekroju i długości strzały, warunków siedliskowych i wzrostu drzewa.

Wymiary opakowania: 50x30x30cm

Długość szczap: ok. 25 cm

Wilgotność drewna: do 20%

Wartość opałowa:  2100 kWh/mp lub 4,2 kWh/kg

Zawartość drewna w skrzyni wystarcza na dwa wieczory palenia w kominku.

"Jesion to wspaniałe drewno do kominków otwartych, ponieważ prawie nigdy nie strzela iskrami, bardzo równomiernie się spala, jednak jest dość trudne do łupania i rzadko spotykane na rynku drewna opałowego."

źródło: Drewno do pieca i kominka- Christa Klus-Neufanger

Drewno do kominka nie może być mokre (maksymalna wilgotność to 20%), wtedy ma nawet 2-krotnie mniejszą kaloryczność podczas spalania.

Nasze drewno pozbawione jest większości gatunków grzybów i pleśni. Suszone w naszych specjalnych wysokotemperaturowych suszarniach w temperaturze powyżej 100°c.

Nasz produkt (drewno kominkowe w kartonie) jest przygotowywany na wszystkich etapach produkcji zgodnie z zasadami ekologii. Zadbaliśmy o każdy nawet najmniejszy szczegół - taśma do zaklejenia kartonu jest szara papierowa - jedynym słowem EKOLOGICZNA

Drewno jest surowcem naturalnym. Zdjęcia prezentujące oferowany Towar mają jedynie charakter poglądowy. Rzeczywisty wygląd w tym w szczególności kolor i struktura materiału mogą odbiegać od prezentowanego na zdjęciach.

5903738120574
915 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
ogrzewanie
Długość szczapy
25 cm
Gatunek drewna
Jesion
Rodzaj opału
drewno

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.