Kamień CN Kora Kamienna 16-40 mm

Kamień CN Kora Kamienna 16-40 mm

Imitacja kory ze skały łupkowej. Taka jest właśnie kora kamienna. To imitacja kory ze skały łupkowej. Niezbędnik w każdym ogrodzie. Potrzebna jest nie tylko dla efektów wizualnych, jest też niezwykle praktyczna.

Opakowanie
  • 5 KG
  • 20 KG
  • 1000 KG
18,45 zł
Brutto

Kamień CN Kora Kamienna 16-40 mm
Kamień CN Kora Kamienna 16-40 mm
18,45 zł
Bruttozamów telefonicznie

+48 785 882 786

Obsługa klienta

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00

Kora kamienna jest trwała i efektowna.

Taka jest właśnie kora kamienna. To imitacja kory ze skały łupkowej. Niezbędnik w każdym ogrodzie. Potrzebna jest nie tylko dla efektów wizualnych, jest też niezwykle praktyczna.

Na czym to polega?

Wykorzystana do ściółkowania posiada wiele pożytecznych właściwości dla roślin - utrzymuje wilgoć (wody opadowe łatwo wchłaniają się w ziemię, nie tworząc kałuż), zapobiega też rozwojowi chwastów. Ten ciemny łupek to inwestycja na lata, nie odbarwia się, ani nie kruszy pod wpływem warunków atmosferycznych. Nie ulega rozkładowi, tak jak kora sosnowa, nie wymaga wypełnień, bo nie gnije. Pokrycie z kory kamiennej łagodzi wahania temperatur. Tu frakcja 1,6-4 cm. Kora drobna.

Oferujemy Państwu korę pakowaną w worki 20 kg i 100 kg. Możliwy również zakup w workach typu big bag. Zapraszamy do naszej siedziby w Źródłach k. Wrocławia (ul. Wschodnia 14-16) lub zamów on-line. Zadzwoń lub napisz, pomożemy Ci dobrać odpowiednią ilość kory.

Kora kamienna to jeden z podstawowych materiałów w ogrodowych aranżacjach. Kamień ten pasuje do każdego stylu, od nowoczesnego po naturalny.

Kora o frakcji 16-40 mm, drobna, przyda się do podsypania krzewów, kwiatów i drzew. Wspaniale komponuje się z zielenią i doskonale podkreśla walory ogrodowej roślinności. Kamienną korą wysypiesz nie tylko na rabaty, alejki i ścieżki, ale również na skalniaki. Tak drobna frakcja dobrze sprawdza się na krawędziach rabat, ponieważ uzupełnią obrzeża, tworząc płynną granicę. Kora wygląda bardzo efektownie nie tylko na płaskich aranżacjach, ale i na tak zwanych rabatach podwyższonych. Ta kora do złudzenia przypomina prawdziwą, ale jest trwalsza i ma zbawienny wpływ na rośliny.

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
16-30 mm
Przeznaczenie
rabatki
999 Przedmioty
5902837466910
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.