Silver Kora Kamienna 10-30 mm

Kamień Silver Kora Kamienna 15-30 mm

13,90 zł
Brutto

Kora kamienna wyróżnia się srebrnym kolorem, jest świetnym zamiennikiem dla kory drewnianej.

Tani kamień ogrodowy idealny na duże powierzchnie!

Opakowanie
Ilość

Kora kamienna Silver

to świetne rozwiązanie dla Twojego ogrodu. Estetyczne i praktyczne. Czego chcieć więcej?

Co wyróżnia korę SILVER?

To, że ma niepowtarzalny, srebrny kolor. Stanowi oryginalne tło dla wszelkiego rodzaju roślin. Zielone krzewy, ozdobne drzewka, czy trawy - wszystko to na jego tle jeszcze bardziej pięknieją. Tania i jaka praktyczny! Nazwa "kora" nie jest przypadkowa. Wyglądem przypomina tę klasyczną - drzewną. Kora SILVER dla tej tradycyjnej jest świetną alternatywą. Kora SILVER pasuje do ogrodu o charakterze nowoczesnym i naturalnym. Kamienna Kora SILVER to inwestycja na lata. Jeśli chodzi o jej trwałość, z korą drzewną wygrywa bezapelacyjnie. Jest trwała i twarda. Jest ciężka, więc podczas wiatru nie trzeba jej zbierać zewsząd, tak jak drzewną. Nie gnije, nie ubywa jej, więc zainwestujesz raz i na długie lata.

Ważne!

Kora kamienna zakwasza glebę. A to oznacza, że jest idealna wszędzie tam, gdzie posadziłeś drzewa iglaste, hortensje, magnolie, begonie, drzewka owocowe, rododendrony, wrzosy.

Masz w swoim ogrodzie borówki amerykańskie? Je też warto obsypać kamienną korą. Na pewno się odwdzięczą. Zanim usypiesz korę kamienną, powierzchnię wyłóż geowłókniną. Będziesz mógł zapomnieć o ciągłym pieleniu. Kora sprawdzi się zarówno na małych, jak i na dużych powierzchniach. Wokół kory kamiennej SILVER możesz zbudować wiele dekoracji. Sprawdzi się nie tylko wśród roślinności. Na jej tle świetnie wyglądają wszelkiego rodzaju ozdoby ze stali, gliny, metalu lub drewna. Kora Silver stanowi świetne tło również dla większych kamieni lub głazów. Ta frakcja (15-30 mm) jest idealna do wypełnienia lub uzupełnienia obrzeży, tworząc tym samym płynną granicę. Jeśli użyjesz kory kamiennej Silver zadbasz o estetykę ogrodu. Kamień jest wysoko przepuszczalny, na Twoich rabatach nie będą tworzyły się kałuże. Kory kamiennej SILVER możesz użyć do luźnego usypania chodników i ścieżek. Kamienie te dobrze się klinują, tworząc stabilne podłoże. Kora jest bardzo wydajna. Jej zużycie zależy od frakcji. W naszej ofercie frakcja 15-30 mm. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń, chętnie na każde odpowiemy.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837468679
98 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Frakcja
16-30 mm
Nowości
kamienie

Specyficzne kody

ean13
5902837468679

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.