Grafitowe Plastry- Stepy [m²] - Stonesgarden.pl ®

Grafitowe Plastry- Stepy [m²]

465,00 zł
Brutto

Grafitowe stepy - plasty 1m2=125 kg

Kamień na ścieżki

Ilość

Grafitowe plastry stepy są wykonane z bazaltu.

Dlaczego Bazalt? 

Bazalt to nic innego jak wyrzucona lawa wulkaniczna. Po ostygnięciu, tworzy niezwykle twardą powłokę – właśnie bazalt.

Planujesz wykonanie ścieżki w ogrodzie, skalnego zejścia z tarasu?

A może marzy Ci się oczko wodne z naturalnym wodospadem?

Mieszkasz w terenie górzystym a na Twoje działce są wzniesienia?

Stepy bazaltowe z powodzeniem wykorzystasz, jako stopnie schodowe, by bez wygodnie pokonywać różnice wysokości. Ścieżka ogrodowa wyłożona grafitowymi stepami, będzie bezpieczna w użytkowaniu, a dodatkowo obsadzenie przestrzeni wokół stepów niskimi roślinami skalnymi, nada ścieżce niepowtarzalnego charakteru. Planując ogrodowe oczko wodne, ułóż stepy kaskadowo, zasil wodą, stwórz swój własny wodospad i rozkoszuj się szumem wody w swoim ogrodzie.

Stepy grafitowe z bazaltu, to najtrwalsza dekoracja w Twoim ogrodzie.

Grafitowe stepy są zatem odporne na zarysowania, pęknięcia. Niestraszne im zmiany pogodowe - mróz, czy ostre słońce. Zastosowanie plastrów jest bardzo szerokie. Idealne na wytyczenie ścieżek i alejek w ogrodzie. Pięknie wyglądają otoczone grysem lub po prostu - na zielonej trawie. Układanie plastrów jest banalne. Możesz pójść na żywioł, bez konkretnego wytyczania ścieżki, będzie to tzw. ścieżka "z przerwami". Do tematu można podejść konkretniej i dokładnie wytyczyć jej przebieg w terenie. Wówczas, ułożenie stepów poprzedza korytowanie, czyli wykopać specjalne koryto, w którym będziemy układać kamienie.

Dlaczego?

Ścieżka na równej wysokości z poziomem trawnika będzie praktyczniejsza w utrzymaniu, zwłaszcza podczas koszenia. Nie wiesz z czego zbudować zejście z tarasu? Grafitowe plastry będą idealne. A może marzy Ci się oczko wodne z naturalnym wodospadem? Stepy pięknie komponują się z wodą i roślinnością typową dla wód. Jak zrobić oczko wodne używając grafitowych stepów? To proste! Ułóż stepy kaskadowo, zasil wodą, stwórz swój własny wodospad i rozkoszuj się szumem wody. W Twoim ogrodzie nie brakuje wzniesień? Pagórków? Teren jest bardzo nierówny? Do pokonania wszelkich nierówności i wzniesień idealnie nadają się właśnie bazaltowe stepy. Z powodzeniem wykorzystasz je, jako stopnie schodowe, co pozwoli na finezyjne, wygodne i jednocześnie bezpieczne pokonanie różnic wysokości. Duża, płaska powierzchnia stepów zapewni komfort chodzenia. Stepy lubią towarzystwo niskich roślin skalnych, ale równie zjawiskowo prezentują się wśród krzewów i traw ozdobnych. Stepy grafitowe z bazaltu, to najtrwalsza dekoracja w Twoim ogrodzie. I niezwykle praktyczna.

To inwestycja na długie lata!

5902837467238
14 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Grafit
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.