Keramzyt Kolorowy Dekoracyjny 5,5L 8-16mm

Keramzyt Kolorowy Dekoracyjny 5,5L 8-16mm

36,90 zł
Brutto

Jest mrozoodporny, niepalny, odporny na hydrolizę, roztwory glebowe i mikroorganizmy. Skoordynowany rozkład wielkości ziaren zapewnia doskonałą zawartość powietrza w glebie, nawet przy nasyceniu wodą. Twój ogród zawsze będzie rajem!

Kolor
Ilość

Keramzyt Kolorowy Dekoracyjny 5,5l 8-16mm 

Keramzyt- składa się w 100% z glinki mineralnej, do której naturalnie występujące minerały kaolin i potasowe szkło wodne. Kolor pigmenty są przyjazne dla środowiska i ekologiczne. Cały łańcuch produkcyjny jest "Made in Germany" i przebiega według dobrze opracowanego, znormalizowanego i zautomatyzowanego procesu. Specjalistyczny proces barwienia jest zgłoszony do opatentowania. Zamówienia są realizowane niezawodnie i terminowo, także w dużych ilościach. Brockytony - świeża i kolorowa uprawa medium dodające koloru i witalności do Twojego rośliny w domu i ogrodzie. Twoje nasadzenia staną się oazami pełnymi atmosfery.

Zainspiruj się, wybierz swój ulubiony kolor i stwórz swoje własne naturalne dzieła sztuki. Na stronie jednocześnie psując rośliny cennymi substancji odżywczych, zapewnia drenaż wody i tworzy miejsca odpoczynku w ogrodzie. Brockytony - orzeźwiająco kolorowe podłoże do uprawy, które dodaje koloru i witalności roślinom w domu i ogrodzie. rośliny w Twoim domu i ogrodzie nabierają koloru i witalności.

Brockytonys to małe kulki substratu, które mogą być używane do przekształć swoje nasadzenia w atmosferyczne oazy. Wybierz swój ulubiony kolor i tworzyć naturalne dzieła sztuki. Ponadto rozpieszczasz swoje rośliny za pomocą składniki odżywcze, zapewnia drenaż wody odprowadzanie wody i tworzenie cichych stref w Twoim domu swój ogród.

Odwodnienie

Używane jako warstwa podkładowa w doniczkach kule gliny brokatowej pochłaniają nadmiar wilgoci i oddają ją roślinom, gdy wymagane. Pory powietrzne w brockytonys pomagają stworzyć doskonałą cyrkulację powietrza i zapewniają dopływ tlenu do korzeni.

Odwodnienie

Brockytony gliniane kulki jako podstawa w doniczce absorbują nadmiar wilgoci i uwalniają ją do rośliny, gdy jest to wymagane. Do instalacji w razie potrzeby. Pory powietrzne w brockytonys zapewniają również doskonałą cyrkulację powietrza i dopływ tlenu do korzeni.

Kolory:

-Żółty

-Kremowy

-Brązowy

-Czerwony

-Szary

-Fiolet

-Czarny

-Zielony

-Biały

-Różowy

4049572055595
101 Przedmioty

Opis

Materiał
Kruszywo ceramiczne
Gama kolorystyczna
Żółty
Frakcja
do 15 mm
Nowości
podłoża i preparaty

Specyficzne kody

ean13
4049572055595

Zobacz także

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.