Płytka Granitowa Szaro Żółta Obtaczana

0,00 zł
Brutto

Kostka granitowa 8x11 cm w formie płytki.

Opakowanie
Ilość

Stoisz przed wyborem materiału do wyłożenia ścieżek? Chodnika? Stopni? Alejek? Postaw na naturę! Przedstawiamy kostkę granitową (płytkę), dzięki której stworzysz przepiękną, naturalną aranżację. Granit to najsolidniejsza ze skał. Kamień w ogrodzie zawsze się obroni. A granit wygląda imponująco. Jest to inwestycja na lata. Granit jest trwały, niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne. Granitowe, szaro-żółte kostki są bezpiecznym materiałem. Poruszanie się po kostkach np. po ogrodzie jest bardzo przyjemne. Płytka granitowa jest obtaczana, nie posiada, więc ostrych kantów. Z szaro-żółtą kostką granitową stworzysz zachwycającą powierzchnię.

Granit jest kamieniem niezwykle szlachetnym i niezawodnym. Kostka szaro- żółta jest materiałem, który zawsze jest modny. Stworzony przez naturę będzie najpiękniejszą ozdobą ogrodu i najlepszym wyborem.

Kostkę możesz wykorzystać również do tworzenia oprawek na inne kamienie. Obrzeża zbudowane z granitowej kostki są niezwykle stabilne. Ta kostka granitowa jest idealna do połączeń z innym kamieniem. Grys, żwir, otoczak - każdy z nich w towarzystwie granitu wygląda bezbłędnie.

Granitową płytką możesz zbudować podjazd, chodnik przed i przy domu. Ścieżki i alejki w ogrodzie z granitowej kostki wyglądają elegancko i modnie. Zawsze! Kostka granitowa jest świetna do zbudowania krawężników. Możesz zbudować nią parking. Jeśli nie wiesz czym wyłożyć powierzchnię tarasu, postaw na naturalny granit. Taka nawierzchnia będzie modna zawsze. I co ważne, trwała.

Granitowe płytki są idealne do zbudowania przestrzeni na stół, krzesła, czy grilla. Stabilne podłoże jest niezwykle praktyczne. I bezpieczne. A takie do zbudowania z kostką granitową nie jest trudne. Granitowa kostka szaro- żółtka będzie świetnym materiałem na wypełnienia gabionowego ogrodzenia. To fantastyczne rozwiązanie.

Jeśli dodatkowo, swoje ogrodzenie podświetlisz diodami LED, efekt z pewnością Cię zachwyci.

Kostka granitowa świetnie sprawdzi się jako materiał na kamienną opaskę wokół domu.

Kostka jest odporna na ścieranie, nie chłonie wilgoci. Ani wysokie, ani bardzo niskie temperatury nie mają wpływu na jej trwałość, czy kolor.

Wymiary kostki 8x11 cm

Stones Garden to źródło inspiracji do Twojego ogrodu!

Jeśli masz pytania, zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

5902837467368
2069 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5902837467368

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.