Kamień Rainbow Otoczak 200-400 mm

0,00 zł
Brutto

Wielobarwny kamień otoczak

Produkt naturalny. Każda bryła jest inna i o różnej średnicy w granicach przyjętej frakcji. 20 kg tego kamienia nie oznacza 20 brył po 1 kg. Kolorystyka stworzona przez naturę. Dlatego każda bryła jest inna i może różnić się od prezentowanej na zdjęciu.

Opakowanie
Ilość
Obecnie brak na stanie

Przepiękny kamień w odcieniach ecru, brązu, rudości, pomarańczy. Zachwyca układem i barwą pręg. Ułożony na rabatach, w alejkach w kompozycji z jasnym kamieniami tworzy zachwycający obraz. 

Jak piękny może być kamień? 

Bajkowy kamień. Tak w ogromnym skrócie, opisać można otoczaka Rainbow. Przyciąga wzrok i budzi zachwyt. Rainbow, to tęcza i takie właśnie są te otoczaki - tęczowe. Ich nazwa wzięła się od nietypowych, kolorowych pręgów. Natura obdarowała je wieloma odcieniami brązu, rudości, ecru i pomarańczy. Układ i barwa pręg na każdym z nich jest inna i niepowtarzalna. Jest to kamień naturalny, piaskowiec, niebarwiony. Kamień otoczak Rainbow, to kamień o zaokrąglonych kształtach, uformowany jest wskutek tarcia. Występuje w Turcji. Jego zróżnicowane wybarwienie sprawia, że jest przepiękną ozdobą ogrodu. Frakcja 20-40 cm.

Gdzie można zastosować Otoczak Rainbow? 

Jeśli zdecydujesz się na otoczaka Rainbow stworzysz egzotyczny i jednocześnie praktyczny ogród. Grys w ogrodzie powoduje, że nabiera on harmonii. Kamienie mają również zbawienny wpływ na rośliny. Regulują m.in. poziom wody w glebie. Z otoczakiem Rainbow stworzysz oryginalne rabaty, podjazdy i ścieżki. Świetnie komponuje się z innymi kamieniami w podobnych odcieniach. Pięknie podkreśla elewacje domów, zwłaszcza te w kolorach ecru, brązów i rudości. Kolory otoczaka Rainbow wniosą radość do Twojego ogrodu. W wodzie kamień ten staje się jeszcze bardziej intensywny w swych kolorach, dlatego jest ceniony przez właścicieli akwariów. Zalecany również do uprawy roślin wodnych. Nadaje się do gabionów. Ogrodzenie zbudowane z otoczaka Rainbow będzie oryginalne. Jeśli zdecydujesz się podświetlić gabionowe ogrodzenie diodami LED, jeszcze bardziej będzie przykuwało uwagę. Doskonale sprawdzi się w wystroju wnętrz. Nie lubisz powielania? sztampowości?

Wybierz kamienie Rainbow!

5902837460383

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz
Szary

Specyficzne kody

ean13
5902837460383

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.