Kukurydza dla gryzoni

11,87 zł
Kukurydza Glass Gem Mix kolorów o średniej wielkości kolbie dł. 16-18 cm, ok. 12 rzędów po 32 drobne (4-7mm) ziarniaki w każdym rzędzie. Pochodzi z ekologicznych upraw wolnych od GMO na terenie Polski. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego 13,1 w g/100g. Doskonały przysmak dla koszatniczki, chomika, szynszyla i świnki morskiej.
11,87 zł
Kukurydza Glass Gem czerwono-czarna o średniej wielkości kolbie dł. 16-18 cm, ok. 12 rzędów po 32 drobne (4-7mm) ziarniaki w każdym rzędzie. Pochodzi z ekologicznych upraw wolnych od GMO na terenie Polski. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego 13,1 w g/100g. Doskonały przysmak dla chomików, koszatniczki, szynszyli i innych gryzoni.
Kukurydza dla gryzoni

Kukurydza Strawberry dla Ptaków

9,96 zł
Kukurydza Strawberry pochodzi z ekologicznych upraw na terenie Polski. Wolna od GMO. Twarde, drobne, podłużne ziarna o dł. 5-6mm. i grubości 3 mm, są rarytasem dla ptaków. Długość kolby 50-70 mm. Bogata w błonnik (włókno surowe = 8,0) Metoda badania: PN-EN ISO 6865:2002
11,87 zł
Kukurydza Glass Gem zielono-granatowa o średniej wielkości kolbie dł. 16-18 cm, ok. 12 rzędów po 32 drobne (4-7mm) ziarniaki w każdym rzędzie. Pochodzi z ekologicznych upraw wolnych od GMO na terenie Polski. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego 13,1 w g/100g
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Kukurydza dla gryzoni

Dla wielu osób pupile to równoprawni członkowie rodziny. Z tego względu warto zadbać nie tylko o ich wygodę, ale także o dobre samopoczucie. Zdecydowanie najprostszy sposób to inwestycja w wysokiej jakości pokarm. W przypadku wszelkiego rodzaju gryzoni naszym prawdziwym bestsellerem okazują się kolby kukurydzy. Dzięki nim za pomocą prostej przekąski będziesz w stanie uniknąć niebezpiecznych niedoborów oraz zadbasz o wartość odżywczą serwowanego pożywienia. Kolby kukurydzy dla gryzoni dzięki swojej fakturze zadbają również o ścieranie zębów oraz poprawią wygląd futra. To zdecydowanie lepsza alternatywa dla słabej jakości mieszanek, które szybko nudzą się zwierzętom. Poza tym ich ciekawy kształt zachęca do zabawy.

Kolby kukurydzy dla gryzoni – zadbaj o zdrowie Twojego pupila

Jeśli chodzi o gryzonie, warto zadbać o to, by serwowane jedzenie było nie tylko smaczne, ale by dostarczało odpowiednich wartości odżywczych. Kolby kukurydzy dla gryzoni stanowią w tym przypadku wyjście idealne. Na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór produktów, które z łatwością dopasujesz do potrzeb swojego zwierzaka. Dostępna kukurydza dla gryzoni występuje w wielu różnych rodzajach, które możesz swobodnie modyfikować, aby codzienna dieta była zróżnicowana. Warto również pamiętać, że oferowane przez nas produkty to przede wszystkim najwyższej jakości rośliny, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia oraz życia Twojego pupila. W większości przypadków kukurydza dla gryzoni pochodzi jedynie z najlepszych ekologicznych upraw, które stanowią gwarancję bezpieczeństwa. Poza tym, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, postawiliśmy na zróżnicowaną wielkość opakowań, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Kukurydza dla gryzoni dostępna jest w jedno-, dwu- i trzypakach.

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.