Szkło Vetro Transparente Grys 70-120 mm

Szkło w formie nieregularnych brył. Bryły są oryginalną dekoracją ogrodów i znakomitym materiałem przeznaczonym do wypełniania gabionów. Odznaczają się niezwykłą strukturą i połyskiem. 

Kawałki szkła są sprzedawane na wagę za 1 kg , dobór wielkości brył jest przypadkowy.

Okazja dnia

Szkło Vetro Transparente Grys 70-120 mm

6,89 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Szkło Vetro Transparete 70-120 mm

 Szklane bryły są wyjątkowo oryginalnym rozwiązaniem w ogrodzie. Tu polecamy Państwa uwadze szkło Vetro Transparentne. Krystalicznie czyste bryły szkła sprawdzą się w każdym ogrodzie. Zarówno w tym o charakterze naturalistycznym, romantycznym, ale i ultranowoczesnym. Bryły występują w różnych kształtach i rozmiarach - od 70 do 120 mm. Transparentne szkło Vetro można przyrównać do lodowych brył. Każda z nich ma inny kształt.Dekoracyjne bryły szklane odznaczają się niezwykłą strukturą i połyskiem. Pięknie mienią się w słońcu. Są niezwykle oryginalne. Coraz częściej doceniane przez profesjonalnych architektów ogrodów. Szkło transparentne stosować można samodzielnie, jak i z innymi kolorami. I niekoniecznie ze szkłem. Fantastycznie wyglądają obok lub na grysie. W połączeniu z kamieniem, czy drewnem tworzą niepowtarzalną aranżacje.

Gdzie stosować szkło Vetro Transparente?

Szkła Vetro Transparente pięknie prezentuje się w koszach gabionowych. Idealne do gabionowych ogrodzeń. Szklane bryły podświetlone diodami LED wyglądają jeszcze bardziej efektownie. W zależności jakiego światła użyjesz, taki uzyskasz efekt. Podświetlone szklane bryły w ogrodzeniu robią niesamowite wrażenie. To alternatywa dla tych, którzy chcą się wyróżnić. Szklane bryły świetnie wyglądają w tarasach. Pomyśl o zbudowaniu na tarasie drewnianych donic i wypełnij je szklanymi bryłami. Podświetl i ciesz swe oko niepowtarzalną ozdobą. Możesz stworzyć z nich dekorację na grysie, na trawniku, w towarzystwie kwiatów lub krzewów. Doskonale prezentują się przy oczku wodnym i fontannie. Wypełnij szklanymi bryłami mode teraz latarnie ogrodowe, podświetl i ciesz swoje oko. Bryły świetnie sprawdzą się również w aranżacjach domowych.

WAŻNE!!!!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

5902837460307
81 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5902837460307

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.