Szkło Vetro Transparente Grys 70-120 mm

Szkło Vetro Transparente Grys 70-120 mm

Szkło w formie nieregularnych brył. Bryły są oryginalną dekoracją ogrodów i znakomitym materiałem przeznaczonym do wypełniania gabionów. Odznaczają się niezwykłą strukturą i połyskiem. 

Kawałki szkła są sprzedawane na wagę za 1 kg , dobór wielkości brył jest przypadkowy.

Okazje dnia

7,26 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Szkło Vetro Transparete 70-120 mm

 Szklane bryły są wyjątkowo oryginalnym rozwiązaniem w ogrodzie. Tu polecamy Państwa uwadze szkło Vetro Transparentne. Krystalicznie czyste bryły szkła sprawdzą się w każdym ogrodzie. Zarówno w tym o charakterze naturalistycznym, romantycznym, ale i ultranowoczesnym. Bryły występują w różnych kształtach i rozmiarach - od 70 do 120 mm. Transparentne szkło Vetro można przyrównać do lodowych brył. Każda z nich ma inny kształt.Dekoracyjne bryły szklane odznaczają się niezwykłą strukturą i połyskiem. Pięknie mienią się w słońcu. Są niezwykle oryginalne. Coraz częściej doceniane przez profesjonalnych architektów ogrodów. Szkło transparentne stosować można samodzielnie, jak i z innymi kolorami. I niekoniecznie ze szkłem. Fantastycznie wyglądają obok lub na grysie. W połączeniu z kamieniem, czy drewnem tworzą niepowtarzalną aranżacje.

Gdzie stosować szkło Vetro Transparente?

Szkła Vetro Transparente pięknie prezentuje się w koszach gabionowych. Idealne do gabionowych ogrodzeń. Szklane bryły podświetlone diodami LED wyglądają jeszcze bardziej efektownie. W zależności jakiego światła użyjesz, taki uzyskasz efekt. Podświetlone szklane bryły w ogrodzeniu robią niesamowite wrażenie. To alternatywa dla tych, którzy chcą się wyróżnić. Szklane bryły świetnie wyglądają w tarasach. Pomyśl o zbudowaniu na tarasie drewnianych donic i wypełnij je szklanymi bryłami. Podświetl i ciesz swe oko niepowtarzalną ozdobą. Możesz stworzyć z nich dekorację na grysie, na trawniku, w towarzystwie kwiatów lub krzewów. Doskonale prezentują się przy oczku wodnym i fontannie. Wypełnij szklanymi bryłami mode teraz latarnie ogrodowe, podświetl i ciesz swoje oko. Bryły świetnie sprawdzą się również w aranżacjach domowych.

WAŻNE!!!!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

5902837460307
80 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5902837460307

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło