Szkło Vetro Zielone Grys 70-120 mm

Piękne szklane bryły w odcieniach zieleni.

Kawałki szkła są sprzedawane na wagę za 1 kg , dobór wielkości brył jest przypadkowy.

Okazja dnia

Szkło Vetro Verde Grys 70-120 mm

6,89 zł
Brutto
Ilość

Szkło Vetro Verde 70-120 mm 

Szklane bryły o szmaragdowym kolorze

zachwycą nawet najbardziej wymagających. To, gdzie go zastosujesz ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Polecamy Państwa uwadze Szkło Vetro Verde, jest to mieszanka brył o różnych wielkościach, od 70 mm do 120 mm. Pakowane po 5 kilogramów. Są to nieregularne bryły. Bryły mają przytępione krawędzie, są bezpieczne dla otoczenia. Można użyć go w ogrodzie, w którym czas spędzają dzieci. Choć jest to szkło, nie ma obaw o skaleczenie. Szkło nie traci swojego koloru pod wpływem warunków atmosferycznych. Deszcz czy słońce wydobywa z tych ciemnozielonych brył, to co w nich najpiękniejsze. Intensywność koloru i niesamowity połysk. Jesteś oryginalny, stawiasz na niecodzienne rozwiązania? Wybierz szkło Vetro Verde.

Do czego użyć szkła Vetro Verde?

Szmaragdy w ogrodzie? Dlaczego nie? Efekt szmaragdowych wypełnień uzyskasz kupując szkło Vetro Verde. Jego barwa idealnie podkreśli zielone akcenty w ogrodzie, i fantastycznie podbije kolory innych kamieni, bądź elementów drewnianych.

Jest idealny jako wypełnienie ogrodzeń gabionowych. Tak, w gabionach świetnie wyglądają nie tylko kamienie, ale i szkło. A jeśli zdecydujesz się podświetlić je ledowymi diodami efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny. Obok szmaragdowego ogrodzenia nikt nie przejdzie obojętnie. Szkłem Vetro Verde możesz wypełnić sporych rozmiarów donice i również je podświetlić. Dekoracyjnym szkłem podsyp taras wokół, albo rabaty kwiatowe. Zastosuj je tam, gdzie podpowiada Ci wyobraźnia.

WAŻNE!!!!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

5902837460314
1754 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Zieleń
Frakcja
ponad 80 mm
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.