Szkło Vetro Zielone Grys 70-120 mm

Szkło Vetro Verde Grys 70-120 mm

Piękne szklane bryły w odcieniach zieleni.

Kawałki szkła są sprzedawane na wagę za 1 kg , dobór wielkości brył jest przypadkowy.

Okazje dnia

7,26 zł
Brutto
Ilość

Szkło Vetro Verde 70-120 mm 

Szklane bryły o szmaragdowym kolorze

zachwycą nawet najbardziej wymagających. To, gdzie go zastosujesz ogranicza tylko Twoja wyobraźnia. Polecamy Państwa uwadze Szkło Vetro Verde, jest to mieszanka brył o różnych wielkościach, od 70 mm do 120 mm. Pakowane po 5 kilogramów. Są to nieregularne bryły. Bryły mają przytępione krawędzie, są bezpieczne dla otoczenia. Można użyć go w ogrodzie, w którym czas spędzają dzieci. Choć jest to szkło, nie ma obaw o skaleczenie. Szkło nie traci swojego koloru pod wpływem warunków atmosferycznych. Deszcz czy słońce wydobywa z tych ciemnozielonych brył, to co w nich najpiękniejsze. Intensywność koloru i niesamowity połysk. Jesteś oryginalny, stawiasz na niecodzienne rozwiązania? Wybierz szkło Vetro Verde.

Do czego użyć szkła Vetro Verde?

Szmaragdy w ogrodzie? Dlaczego nie? Efekt szmaragdowych wypełnień uzyskasz kupując szkło Vetro Verde. Jego barwa idealnie podkreśli zielone akcenty w ogrodzie, i fantastycznie podbije kolory innych kamieni, bądź elementów drewnianych.

Jest idealny jako wypełnienie ogrodzeń gabionowych. Tak, w gabionach świetnie wyglądają nie tylko kamienie, ale i szkło. A jeśli zdecydujesz się podświetlić je ledowymi diodami efekt będzie jeszcze bardziej spektakularny. Obok szmaragdowego ogrodzenia nikt nie przejdzie obojętnie. Szkłem Vetro Verde możesz wypełnić sporych rozmiarów donice i również je podświetlić. Dekoracyjnym szkłem podsyp taras wokół, albo rabaty kwiatowe. Zastosuj je tam, gdzie podpowiada Ci wyobraźnia.

WAŻNE!!!!

Ze względu na materiał produktu prosimy w obecności kuriera sprawdzić zawartość przesyłki. Sporządzanie protokołu szkody jest warunkiem koniecznym i podstawą do uwzględnienia reklamacji za szkody powstałe w trakcie transportu, bez tego dokumentu reklamacja nie zostanie uwzględniona.

5902837460314
1744 Przedmioty

Opis

Materiał
Szkło
Gama kolorystyczna
Zieleń
Frakcja
ponad 80 mm
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło