Keramzyt Dekoracyjny

Keramzyt dekoracyjny, keramzyt ozdobny - StonesGarden

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-30 z 37 pozycji

Aktywne filtry

Keramzyt ozdobny jest kruszywem stosowanym w ogrodnictwie. Zapewnia roślinom idealne warunki do wzrostu. Zmieszany z ziemią naturalnie ją spulchnia co pozytywnie wpływa na wzrost i nawodnienie korzeni. Bardzo dobrze zatrzymuje wodę w podłożu i można go również stosować jako podsypka wokół roślin. W tej kategorii znajdziesz keramzyt dekoracyjny w wielu ciekawych kolorach. Przekonaj się sam i zamów już teraz odpowiednią ilość. Zapewnij swoim roślinom dobry wzrost.

Keramzyt dekoracyjny do wielu miejsc

Dostępny w naszym sklepie keramzyt dekoracyjny doskonale zatrzymuje wodę w podłożu, co sprzyja wzrostowi roślin. Jest polecany jako zamiennik dla kory, którą najczęściej rozsypuje się wokół drzew i krzewów ozdobnych. Dzięki tym niewielkim kamykom w różnych kolorach możesz zadbać również o aspekt wizualny. W tej kategorii znajdziesz produkty dopasowane do swoich potrzeb. Keramzyt możesz wykorzystać zarówno na zewnątrz w ogrodzie, jak i w mniejszych doniczkach wewnątrz pomieszczeń. Warto wybierać ciekawe i nieszablonowe rozwiązania.

Keramzyt do donic i skrzynek.

W naszym sklepie znajdziesz keramzyt ozdobny w kilku wersjach kolorystycznych – zielonym, żółtym, czerwonym, ale także w jego naturalnym brunatnym odcieniu. Keramzyt do donic również sprawdzi się świetnie. Możesz go również umieścić w skrzynkach z kwiatami czy w fontannach. Dzięki swojej chemicznej obojętności jest bezpieczny dla roślin. Warto postawić na rozwiązania najwyższej jakości. Zamów już teraz keramzyt kolorowy naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. U nas kupisz keramzyt najwyższej jakości marki Brockytony, którym jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski. Połącz funkcjonalność z estetyką, dzięki czemu rośliny nabiorą kolorów i witalności.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło