Keramzyt Budowlany

Keramzyt budowlany, keramzytowe kamyki - StonesGarden

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Keramzyt budowlany to wilgotne, ceramiczne kruszywo, uzyskiwane w procesie wypalania w wysokich temperaturach pęczniejących glin ilastych. Wykorzystuje się podczas wielu prac na zewnątrz. Sprawdzi się do lekkich betonów, można go wykorzystać do wypełnienia drenaży, izolacji rur instalacyjnych czy tworzenia zielonych dachów. To tworzywo charakteryzuje się lekkością, dobrą termoizolacją, mrozoodpornością i niepalnością. W tej kategorii znajdziesz Liapor keramzyt, który dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii posiada wiele zalet. Ma bardzo solidną spiekaną skorupę i równomiernie porowaty rdzeń. Posiada niską gęstość, wysoką wytrzymałość mechaniczną, właściwości termoizolacyjne i dźwiękochłonne.

Keramzyt budowlany

Keramzyt budowlany pozwala również realizować różnorodne projekty budowlane na najwyższym poziomie. W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę dostępnych frakcji i gęstości tego materiału. Można go stosować w inżynierii lądowej, w budownictwie drogowym, inżynieryjnym lub mostowym. Zapewnia świetną izolację fundamentów budynków, a jednocześnie jest wydajny w użyciu. Zastosowanie keramzytu zapewnia stabilność i nośność podłoża. Warto bliżej przyjrzeć się temu materiałowi.

Postaw na keramzytowe kamyki

Keramzytowe rozwiązania pozwalają stworzyć ciekawe miejsca do relaksu. Materiał świetnie sprawdzi się do budowy tarasów i czy zielonych ogrodów na dachach. Od Ciebie zależy jak wykorzystasz właściwości keramzytu. Zamów już teraz i postaw na praktyczne rozwiązania do Twojego ogrodu. Zajrzyj również do pozostałych kategorii i zobacz, jak jeszcze możesz poprawić wygląd i funkcjonalność zielonych terenów.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło