Cegła szklana

❤️Cegła szklana, pustak szklany❤️ - StonesGarden

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Cegła szklana to idealne rozwiązanie dla każdego, komu zależy na niecodziennym designie mieszkania. Przezroczysta ściana to świetny pomysł na nieszablonową i praktyczną dekorację. Dzięki swojej specyficznej budowie wyjątkowo odbija światło. Pod każdym kątem wygląda nieco inaczej. Ścianka wykonana z cegły szklanej nadaje nieco loftowego klimatu wnętrzu. Obraz, który powstaje podczas patrzenia przez nią jest zniekształcony. W trakcie produkcji pojawiają się różne bąbelki i delikatne wgniecenia. Dzięki temu każdy element jest wyjątkowy. W naszej ofercie znajdziesz także szklane cegły w kolorze czarnym, żółtym i niebieskim. Każda z nich występuje w dwóch rozmiarach. Podłużne bloki imitujące cegły są świetne do stworzenia ścianki działowej. Kwadratowe z kolei mogą pełnić funkcję okien.

Cegła Szklana – gdzie wykorzystać?

W zasadzie możesz ją zamontować gdzie tylko chcesz. Szklane cegły sprawdzają się zarówno w domowym wnętrzu jak i gabinetach kosmetycznych, lekarskich, halach przemysłowych czy garażach. Jedyny problem stanowi ogrzewanie podłogowe. Na takich powierzchniach cegła szklana się nie sprawdzi. Mogą zastąpić klasyczne okno w roli świetlika. Dzięki przezroczystym i kolorowym elementom możesz stworzyć bardzo ładne wzory. Możesz je również podświetlić, dzięki czemu uzyskasz magiczny efekt.

Pustaki szklane i luksfery glassblocks

Luksfery glassblocks to nieco inna forma budowania ścian. Często stosuje się je np. w łazienkach. Są łatwe w utrzymaniu czystości. Nadają się zarówno na zewnątrz jak i do wewnątrz. Możemy kłaść je na różny sposób, tym samym tworząc niepowtarzalne kształty. Mogą pełnić nie tylko funkcję ściany, ale również sufitu czy dekoracji. Odpowiednio oświetlone pustaki szklane nadają niepowtarzalnego klimatu wnętrzom.

Montaż luksferów nie jest skomplikowany. Ważne, by prawidłowo przygotować podłoże. Cegła szklana również jest wdzięcznym materiałem do budowy i szybkiego liftingu wnętrz. Pozwalają podzielić pomieszczenie bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu.  Zapewnia dostęp do światła słonecznego. Są wytrzymałe i łatwo je wyczyścisz. Można je czyścić większością dostępnych na rynku środków. Nasza firma oferuje szklane cegły, pustaki szklane i luksfery glassblocks w atrakcyjnych cenach. Wybierz dowolną ilość i zamów już dzisiaj!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło