Nawadnianie

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Właściwe rozprowadzenie wody na terenie ogrodu i przed domem pozwala na swobodne korzystanie z niego. Sprzęt do nawadniania to nie tylko węże ogrodowe i szybko złączki. Ważne są także akcesoria, które ułatwią transport wody w wybrane miejsce. Podstawowym kanałem do transportu wody jest wąż do nawadniania. Do prawidłowego działania systemu potrzebne są odpowiednie akcesoria do nawadniania. Takie produkty mogą być przydatne w czasie podłączenia węży ogrodowych do pompy lub sieci wodociągowej.

Zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST

Zbiornik na wodę deszczową to idealne rozwiązanie do gromadzenia deszczówki. Zbiornik ten jest stylizowany na naturalną ceramikę przez co niezwykle ładnie komponuje się w każdym ogrodzie.

Posiada pokrywkę oraz dwa otwory 3/4 cala zaślepione korkami do zamontowania kraniku i szybko złącza do węża ogrodowego. Doskonała alternatywa dla tradycyjnych i mniej atrakcyjnych wiader i beczek. Wkład do deszczownicy posiada formę donicy, do której można posadzić kwiaty, dzięki czemu zbiornik jest jeszcze bardziej dekoracyjny.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.