Nawadnianie

Nawadnianie ogrodu - StonesGarden

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-30 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Właściwe rozprowadzanie wody na terenie posesji pozwala na swobodne pielęgnowanie roślin, mycie basenu czy samochodu. W tej kategorii znajdziesz niezbędny sprzęt, który pozwoli korzystać ze stałego dostępu do wody. Znajdziesz tutaj wąż ogrodowy, pojemnik na deszczówkę, zestawy rynnowe, szybkozłączki, końcówki, nyple i krany. Wybierz wszelkie niezbędne akcesoria i stwórz odpowiedni system nawadniania ogrodu!

Wąż ogrodowy i niezbędne akcesoria

Podstawowym elementem, służącym do transportu wody jest wąż ogrodowy. Podłączysz go do kranu za pomocą specjalnej złączki. Warto również wybrać odpowiednią końcówkę, która pozwala na regulowanie strumienia wody wypływającej z węża. W naszym sklepie znajdziesz również odpowiednie akcesoria, które z pewnością przydadzą się w czasie podłączenia węży ogrodowych do pompy lub sieci wodociągowej. Dzięki dostępnym produktom z łatwością zapewnisz sobie stały dostęp do wody na terenie posesji.

Pojemnik na deszczówkę – ekologiczne nawadnianie ogrodu!

W tej kategorii znajdziesz również zbiornik na deszczówkę PROSPERPLAST o różnych pojemnościach. Jest stylizowany na naturalną ceramikę przez co ładnie komponuje się w każdym ogrodzie. Dzięki niemu możesz z łatwością zebrać wodę deszczową. Posiada pokrywkę oraz dwa otwory 3/4 cala zaślepione korkami do zamontowania kraniku i szybkozłącza do węża ogrodowego. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych wiader i beczek. Wkład do deszczownicy posiada formę donicy, do której można posadzić kwiaty, dzięki czemu zbiornik jest jeszcze bardziej dekoracyjny. Warto wykorzystać jego potencjał.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło