Ogród

Akcesoria ogrodowe i narzędzia do ogrodu - StonesGarden

Jest 530 produktów.

Pokazano 1-30 z 530 pozycji

Aktywne filtry

Akcesoria ogrodowe

Dużą rolę w ogrodzie odgrywają nie tylko zasadzone na terenie drzewa, krzewy i kwiaty. Ogromne znaczenie w przypadku chęci utrzymania porządku w ogrodzie mają też akcesoria ogrodowe. Dzięki nim sprawnie usuniesz obumarłe resztki roślin i uporządkujesz swój trawnik – wystarczy dopasować narzędzia do ogrodu do swoich potrzeb!

Praktyczne narzędzia ogrodowe

W tej kategorii znajdziesz przede wszystkim takie narzędzia ogrodowe, jak grabie o różnej wysokości i szerokości części roboczej oraz o różnej długości trzonka. Są to praktyczne produkty, które przydadzą się zarówno na działce, w ogródku jak i do porządkowania podwórka przed nadejściem wiosny lub tuż po lecie. Równie funkcjonalna okaże się też łopata – dzięki niej przekopiesz ogródek lub przygotujesz miejsce pod budowę oczka wodnego. Narzędzia ogrodowe w tej kategorii to również środki do czyszczenia tarasu, szufelki do warzyw i palisady. 

Dobrym pomysłem będzie też umieszczenie w ogrodzie grilla lub paleniska. Ten element małej architektury z pewnością sprawdzi się w okresie od późnej wiosny aż po wczesną jesień i pozwoli przygotować wspaniałe potrawy, gdy tylko zrobi się nieco cieplej. Sprawdź pełną ofertę i wybierz odpowiednie akcesoria ogrodowe!

Akcesoria do ogrodu dla każdego

W tej kategorii znajdziesz również elementy dekoracyjne, które wzbogacą przestrzeń i uczynią ją jeszcze bardziej estetyczną. Postaw na wyjątkowe donice – możesz wybrać nowoczesne kształty lub zagospodarować przestrzeń w klasycznym stylu z donicami w kształcie amfor. Akcesoria do ogrodu to również świece, świeczniki i lampy, które nie tylko rozjaśnią przestrzeń, ale też zbudują odpowiedni nastrój i wpłyną na charakter miejsca. Postaw na świetne akcesoria i narzędzia ogrodnicze!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło