Palisady

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Zadbany ogród jest niezwykle istotny – by jednak pięknie się prezentował nie wystarczy zadbać o trawę i rośliny. Istotne są też elementy dekoracyjne, takie jak różnego rodzaju obrzeża i palisady ogrodowe. Z pewnością nie tylko wyznaczą przestrzeń na kwiatowe rabaty, ale też zabezpieczą wyznaczone miejsca przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Palisada ogrodowa to praktyczny element ochronny, które każdej ogrodowej aranżacji doda stylu! 

Palisada ogrodowa – funkcjonalne zastosowania 

Palisada ogrodowa jest zazwyczaj montowana wtedy, gdy chcesz wyznaczyć miejsce kwiatów lub zabezpieczyć teren, na którym ustawisz sporej wielkości dekoracje. Z ich pomocą stworzysz też małe ogródki na swojej działce – dzięki wysokiej estetyce, palisady ogrodowe z pewnością pomogą Ci zaaranżować przestrzeń wedle potrzeb. Co więcej, są one wyjątkowo łatwe w montażu – wystarczy kilka chwil, by zapewnić roślinom bezpieczny wzrost lub uchronić wydzielone przestrzenie przed czynnikami mechanicznymi! Palisady ogrodowe możesz też wykorzystać jako opaski dekoracyjne wokół domu czy innych budynków. Będą także stanowić świetne uzupełnienie wystroju wnętrz. 

Estetyka przede wszystkim – palisada granitowa 

W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje palisad. Dużą popularnością cieszy się palisada granitowa. Charakteryzuje ją nie tylko mrozoodporność, ale też niska nasiąkliwość, to gwarantuje jej funkcjonalność, nawet w okresie jesienno-zimowym. Dzięki wysokiej estetyce, palisada granitowa sprawdzi się jako element dekoracyjny, który umieścisz w ogrodach skalnych, na obrzeżach oczek wodnych, ale stworzy również praktyczne uzupełnienie podjazdów i alejek ogrodowych.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło