Rośliny, nasiona, cebule

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Piękny ogród to głównie krzewy, drzewa, ciekawe kwiaty i nieszablonowe dekoracje. Warto zadbać o odpowiednią aranżację ogrodu od początku tworzenia przestrzeni. Z pewnością przydadzą się nasiona trawy, które pozwolą zazielenić przestrzeń. Warto również postawić na cebulki oraz nasiona kolorowych roślin, które wprowadzą nieco radości w ogrodzie. W tej kategorii znajdziesz wiele nasion, roślin i cebulek, z których wyrosną piękne okazy. Sprawdź sam i zamów już teraz!

Nasiona trawy

W naszym sklepie możesz znaleźć różnego rodzaju trawę. Jeżeli marzysz o gęstym, bardzo odpornym trawniku to dobrym rozwiązaniem będzie trawa sportowa. Z każdej kępy trawy rozrastają się na boki kłącza, z których wyrastają nowe źdźbła. Dzięki temu powstanie bujny trawnik o intensywnie zielonym kolorze. Dodatkowo jest odporny na deptanie i intensywne użytkowanie. Kiełkuje nawet w niskich temperaturach, co jest dodatkową zaletą tego rodzaju nawierzchni. Trawa do siana w tej wersji to spełnienie marzeń o idealnym trawniku.

Trawa samozagęszczająca

Jeżeli Twój trawnik nie jest odpowiednio zielony, a gdzieniegdzie trawa się wytarła to ubytki świetnie uzupełni trawa do siania samozagęszczająca do renowacji. Dzięki temu wszelkie dziury zostaną wypełnione, a dosiewki wykonasz łatwo i szybko. Dodatkowo ten rodzaj trawy jest odporny na wymarzanie i choroby grzybowe. Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj produktu wybrać, postaw na to uniwersalne rozwiązania. Jest ona również odporna na deptanie i intensywne użytkowanie. Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu, z każdego ziarna wyrośnie kępa trawy, która będzie rozrastała się także w bok. Postaw na wysokiej jakości rozwiązania i zamów odpowiednie dla siebie nasiona trawy. Ciesz się z bujnego trawnika!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło