Zoologia

12,69 zł
Bazalt to szczególny rodzaj kruszywa dzięki któremu każda przestań w ogrodzie domu, czy akwarium zyska elegancji.
Suchy Piasek Do Kąpieli Suchy Piasek Do Kąpieli 2
  • -8%
Do końca promocji pozostało
23,92 zł 26,00 zł
Suchy piasek do kąpieli dla ptaków i gryzoni
29,00 zł
Idealne do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża. Otoczak jest zdecydowanie najczęściej stosowany jako podłoże w akwarium. Stanowi podłoże do ukorzeniania się roślin, jednakże nie stanowi źródła substancji nieorganicznych i nie dostarcza roślinom żadnych związków odżywczych. 
29,00 zł
Idealne do akwariów o wystroju kamiennym i skalistym, tworząc piękne tła, kryjówki, podłoża. Otoczak jest zdecydowanie najczęściej stosowany jako podłoże w akwarium. Stanowi podłoże do ukorzeniania się roślin, jednakże nie stanowi źródła substancji nieorganicznych i nie dostarcza roślinom żadnych związków odżywczych. 
Aqua Stone 7-15 mm Roso Verona 1150 ml
Ostatnie sztuki w magazynie
29,00 zł
Otoczak pokryty specjalnym rodzajem lakieru i żywicy dzięki czemu nie jest nasiąkliwy. Kamień nie wpływa na parametry wody! 
9,74 zł
Sól - Proste metody zwalczania ślimaków, usuwania oblodzenia dróg i chodników.
Zestaw Dla Królika: sianko kukurydza i patyczki Zestaw Dla Królika: sianko kukurydza i patyczki 2
  • Pakiet
Pakiet dla pupila składa się z sianka, patyczków do gryzienia oraz kukurydzy z upraw ekologicznych. Zestaw idealny dla królików, szynszyli, chomików i innych gryzoni.
12,00 zł
Igły metasekwoi są płaskie, miękkie, delikatne, długości 3 do 4 cm, jasnozielone. Jesienią przebarwiają się na żółte i czerwonobrązowe aby w końcu na zimę opaść z drzewa.
Grysy

Ardesia Verde Grys 30-60 mm

Stones Garden
48,00 zł
????????????????????????????????????Dekoracyjne kamienie ogrodowe o kilku odcieniach.⬆⬇✔❌☁☀❗❕Najniższa cena na rynku⬆⬇✔❌☁☀❗❕
11,87 zł
Kukurydza Glass Gem Mix kolorów o średniej wielkości kolbie dł. 16-18 cm, ok. 12 rzędów po 32 drobne (4-7mm) ziarniaki w każdym rzędzie. Pochodzi z ekologicznych upraw wolnych od GMO na terenie Polski. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego 13,1 w g/100g. Doskonały przysmak dla koszatniczki, chomika, szynszyla i świnki morskiej.
11,87 zł
Kukurydza Glass Gem czerwono-czarna o średniej wielkości kolbie dł. 16-18 cm, ok. 12 rzędów po 32 drobne (4-7mm) ziarniaki w każdym rzędzie. Pochodzi z ekologicznych upraw wolnych od GMO na terenie Polski. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego 13,1 w g/100g. Doskonały przysmak dla chomików, koszatniczki, szynszyli i innych gryzoni.
Kukurydza dla gryzoni

Kukurydza Strawberry dla Ptaków

9,96 zł
Kukurydza Strawberry pochodzi z ekologicznych upraw na terenie Polski. Wolna od GMO. Twarde, drobne, podłużne ziarna o dł. 5-6mm. i grubości 3 mm, są rarytasem dla ptaków. Długość kolby 50-70 mm. Bogata w błonnik (włókno surowe = 8,0) Metoda badania: PN-EN ISO 6865:2002
11,87 zł
Kukurydza Glass Gem zielono-granatowa o średniej wielkości kolbie dł. 16-18 cm, ok. 12 rzędów po 32 drobne (4-7mm) ziarniaki w każdym rzędzie. Pochodzi z ekologicznych upraw wolnych od GMO na terenie Polski. Wysoka zawartość błonnika pokarmowego 13,1 w g/100g
Gryzonie

Piasek Do Kąpieli Dla Gryzoni 2L

5410340611449
27,00 zł
Piasek do kąpieli. Ten wysokiej jakości piasek do kąpieli jest przeznaczony specjalnie dla utrzymania higieny szynszyli i innych gryzoni, takich jak koszatniczki, myszoskoczki, chomiki,...
Pokazano 1-60 z 99 pozycji

W Stones Garden kochamy zwierzęta. Proponujemy elementy dekoracyjne do terrariów, w których Wasze zwierzaki poczują się jak w naturalnych warunkach. Głazy pochodzące z różnych stron świata, piękne rozłożyste korzenie, czy kamienie akwarystyczne ozdobią terraria i akwaria. Pokarm dla gryzoni i ptaktów pochodzący z polskich upraw, wolnych od GMO, to doskonałe uzupełnienie diety w bogate składniki odżywcze i błonnik. Pellet i żwirek do kuwet dla kotów i gryzoni, to naturalne podłoże które w łatwy sposób można wymienić. Wyselekcjonowane produkty odznaczone znakiem zaufania naszych zwierzaków, to gwarancja zadowolenia z oferowanych produktów. Posiadamy certyfikaty dla kukurydzy, poświadczające jej ekologiczne pochodzenie wolne o GMO. 

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.