Kratki i obrzeża ogrodowe

Obrzeża trawnikowe, krawężniki ogrodowe - StonesGarden

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Obrzeża ogrodowe to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie, służące kształtowaniu brzegów różnego typu nawierzchni, takich jak trawnik, bruk klinkierowy, kora, płyty chodnikowe, kostka granitowa i betonowa. Dzięki z nim z łatwością wytyczysz i ograniczysz kształt ścieżek żwirowych, grysowych dla pieszych lub rowerów w parkach czy na terenach zielonych. Takie rozwiązanie pozwala na dowolne tworzenie przestrzeni użytkowej zarówno w prywatnej, jak i publicznej przestrzenni. Skorzystaj z dostępnych rozwiązań.

Obrzeża trawnikowe – wysoka jakość i praktyczne rozwiązania

W naszym sklepie znajdziesz praktyczne obrzeża trawnikowe, które można stosować także jako oddzielenie trawnika od ziemi uprawnej. Dzięki nim można rozgraniczyć, gdzie będzie wiodła ścieżka, a gdzie zaczynał się trawnik czy alejka wykonana z innego materiału. Obrzeża trawnikowe są łatwe i szybkie w montażu. Plastikowe krawężniki ogrodowe pozwalają nadawać powierzchni ciekawe kształty. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią nieszablonowe dekoracje.

Funkcjonalne i łatwe w montażu obrzeża ogrodowe

Krawężniki ogrodowe pozwalają dokonać zmian w ogrodzie bez konieczności prowadzenia wykopów, co ułatwia prowadzenie prac, przyspiesza czas ich wykonania i obniża koszt budowy nawierzchni. W naszym sklepie znajdziesz ekologiczne, wykonane z surowców wtórnych obrzeża. Są wykonane starannie i solidnie, dlatego będą służyły przez długie lata. Plastikowe krawężniki ogrodowe Eko-bord oraz Eko-bord BIGz najdziesz w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Wybierz odpowiedni model i zamów już teraz!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło