Wózki, wieszaki na węże

Wózki, wieszaki na węże od StonesGarden

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Przechowywanie węża nie musi być problemem, wystarczy zadbać o odpowiedni sprzęt. Wózki i wieszaki to świetne rozwiązanie by utrzymać porządek w naszym ogrodzie. Dzięki nim zawsze łatwo i szybko podlejesz wszystkie swoje rośliny. Skorzystaj z naszej oferty i ciesz się wygodą i funkcjonalnością naszych produktów.

Stosowanie węża ogrodowego to zdecydowanie jedna z najbardziej powszechnych metod podlewania roślin. Niewłaściwe jego przechowywanie może jednak doprowadzić do wielu niechcianych sytuacji. Źle zwinięty wąż potrafi być nawet niebezpieczny, pamiętajmy, że ogrodzie często korzystamy z ostrych narzędzi, takich jak piły, czy sekatory – jeden nieszczęśliwy upadek i może nie obejść się bez kontuzji...

Po za tym niechlujnie pozostawiony po podlewaniu na pewno nie przyczynia się do zwiększenia uroku naszego ogrodu. Dlatego zdecydowanie warto rozważyć zakup wieszaka lub wózka na węże. Ale czym tak właściwie różnią się od siebie te dwa produkty?

Wózki ogrodowe to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które wprowadzi dużo wygody do codziennej czynności jaką jest podlewanie roślin.

Dzięki nim łatwo jest przenosić wąż z miejsca na miejsce nie ciągnąc go za sobą i nie martwiąc się, że możemy go w ten sposób uszkodzić. Sprawdzi się więc bardzo dobrze w dużych ogrodach, gdzie często będziemy zmieniać jego położenie.

Do cięższych, grubszych i dłuższych węży zdecydowanie przyda się wózek z solidniejszego materiału, takiego jak metal. Dzięki temu wytrzyma dłużej i dobrze zniesie intensywniejszą eksploatację.

Tańszą alternatywą wózka jest klasyczny wieszak, który zamocujemy w garażu, czy ogrodowym schowku. Możemy zrobić to na zewnątrz lub też w środku w zależności od miejsca jakim w tych pomieszczeniach dysponujemy. W zależności od naszego wyboru warto zwrócić na jego odporność na czynniki atmosferyczne, czy też na obciążenie jakie może wytrzymać.

Zanim więc dokonamy zakupu, dobrze się zastanówmy, czego tak naprawdę potrzebujemy, by produkt był dla nas funkcjonalny i w pełni spełniał nasze oczekiwania.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło