Perlit

Perlit ogrodniczy, perlit do ziemi - StonesGarden

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Perlit to naturalna skała pochodzenia wulkanicznego, którą stosuje się jako materiał ogrodniczy. Sprawdzi się przy uprawach wielu roślin. Doskonale spulchnia i napowietrza glebę. Rozluźnia podłoże, tworząc warunki do rozwoju systemu korzeniowego. Dzięki właściwościom regulacyjnym wilgotność ziemi, chętnie wykorzystywany jest w uprawach hydroponicznych. Najlepsze efekty uzyskasz mieszając perlit ogrodniczy z torfem oraz humusem. Zamów już dziś i ciesz się zdrowymi i urodzajnymi uprawami.

Perlit – struktura i właściwości

Perlit ogrodniczy ma postać niewielkich, porowatych granulek, które doskonale wchłaniają wodę oraz składników odżywczych. Dzięki temu regulują prawidłową wilgotność podłoża i zapewniają odpowiednie warunki do ukorzenienia oraz wzrostu roślin. Jest neutralny chemiczny, przez co jest bezpieczny dla upraw. Perlitem doskonale napowietrzysz i rozluźnisz glebę, dzięki czemu stanie się żyzna. Minerał magazynuje wodę i wspomaga rośliny w okresach suszy. Zapewnij swoim uprawom odpowiednie warunki i dodaj perlit do ziemi.

Perlit ogrodniczy – zacznij stosować w swoich uprawach

Z perlitem zadbasz, aby Twoje rośliny były piękne, a plony urodzajne. Pozbędziesz się problemu ciężkiej, suchej ziemi, tworząc sprzyjające warunki do rozwoju systemu korzeniowego oraz wzrostu rośliny. Nada się zarówno w ogrodzie, szklarni, a także w doniczkach. W towarzystwie torfu lub nawozu, perlit tworzy doskonałe, naturalne warunki do wieloletnich upraw. Możesz go również wykorzystać do hydroponiki. Zamów już dziś.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.