Perlit EP-180

Perlit ogrodniczy - neutralny chemicznie, świetnie napowietrza podłoże, a także magazynuje wodę.

Okazje dnia

15,49 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Perlit ekspandowany ep 180 0-4 mm to skała pochodzenia wulkanicznego, powstająca na skutek hydratacji stygnącej lawy. Ma niesamowite właściwości retencji wody, dzięki czemu znalazł zastosowanie w ogrodnictwie. Doskonale napowietrza glebę, a dzięki temu, że jest obojętny chemicznie, może być wykorzystywany przy uprawie dowolnych roślin. Perlit do ziemi 0-4 mm to produkt naturalny, który doskonale dopasowuje się do systemu korzeniowego drzew, krzewów oraz kwiatów. Wykorzystaj go w swoim ogrodzie.

Perlit ep 180 – gdzie możesz go wykorzystać?

Szkło wulkaniczne, jak inaczej można nazwać perlit do kwiatów 0-4 mm ep 180, często wykorzystuje się w uprawach szklarniowych albo jako dodatek do podłoża. Dzięki niemu ziemia wolniej ulega wysuszeniu, a rośliny mają zapewniony lepszy dostęp do wody i tlenu. Możesz wymieszać perlit ekspandowany ep 180 0-4 mm z torfem, dzięki czemu utrzymasz jego wilgoć na dłużej, a dodatkowo poprawisz warunki powietrzne w podłożu. Dzięki porowatej fakturze jest niezwykle lekki. Spulchnia glebę, co korzystnie wpływa na wzrost roślin. Perlit ep 180 to skała, naturalnie występująca na świecie. Jego kopalnie znajdują się w Turcji, Węgrzech, Ukrainie i na Słowacji.

Perlit ekspandowany ep 180 0-4 mm – bezpieczny dla środowiska

Perlit do kwiatów 0-4 mm ep 180 to ekologiczne rozwiązanie, które nie uwalnia żadnych chemicznych składników w czasie uprawy. Doskonale magazynuje i oddaje wodę roślinom. Ze względu na swoją sterylność i strukturę wykorzystuje się go również do rozmnażania wegetatywnego oraz uprawy bezglebowej. Perlit ep 180 należy wymieszać z ziemią tak, aby jego ilość stanowiła 10-30% podłoża. Zamów już dziś i ciesz się pięknymi roślinami.

5902837464442
175 Przedmioty

Opis

Materiał
Ziemia
Frakcja
do 15 mm
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5902837464442

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło