Perlit EP-180

Perlit ogrodniczy - neutralny chemicznie, świetnie napowietrza podłoże, a także magazynuje wodę.

Okazje dnia

15,49 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Perlit ekspandowany ep 180 0-4 mm to skała pochodzenia wulkanicznego, powstająca na skutek hydratacji stygnącej lawy. Ma niesamowite właściwości retencji wody, dzięki czemu znalazł zastosowanie w ogrodnictwie. Doskonale napowietrza glebę, a dzięki temu, że jest obojętny chemicznie, może być wykorzystywany przy uprawie dowolnych roślin. Perlit do ziemi 0-4 mm to produkt naturalny, który doskonale dopasowuje się do systemu korzeniowego drzew, krzewów oraz kwiatów. Wykorzystaj go w swoim ogrodzie.

Perlit ep 180 – gdzie możesz go wykorzystać?

Szkło wulkaniczne, jak inaczej można nazwać perlit do kwiatów 0-4 mm ep 180, często wykorzystuje się w uprawach szklarniowych albo jako dodatek do podłoża. Dzięki niemu ziemia wolniej ulega wysuszeniu, a rośliny mają zapewniony lepszy dostęp do wody i tlenu. Możesz wymieszać perlit ekspandowany ep 180 0-4 mm z torfem, dzięki czemu utrzymasz jego wilgoć na dłużej, a dodatkowo poprawisz warunki powietrzne w podłożu. Dzięki porowatej fakturze jest niezwykle lekki. Spulchnia glebę, co korzystnie wpływa na wzrost roślin. Perlit ep 180 to skała, naturalnie występująca na świecie. Jego kopalnie znajdują się w Turcji, Węgrzech, Ukrainie i na Słowacji.

Perlit ekspandowany ep 180 0-4 mm – bezpieczny dla środowiska

Perlit do kwiatów 0-4 mm ep 180 to ekologiczne rozwiązanie, które nie uwalnia żadnych chemicznych składników w czasie uprawy. Doskonale magazynuje i oddaje wodę roślinom. Ze względu na swoją sterylność i strukturę wykorzystuje się go również do rozmnażania wegetatywnego oraz uprawy bezglebowej. Perlit ep 180 należy wymieszać z ziemią tak, aby jego ilość stanowiła 10-30% podłoża. Zamów już dziś i ciesz się pięknymi roślinami.

5902837464442
169 Przedmioty

Opis

Materiał
Ziemia
Frakcja
do 15 mm
Zastosowanie
uniwersalne

Specyficzne kody

ean13
5902837464442

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło