Kamień Grafitowy Grys do ogrodu 0-2 mm

Grafitowy Grys jest świetnym wypełnieniem do rabatek ogrodowych. Grafitowa barwa grysu nada modny i wyjątkowy wygląd twojemu ogrodowi. Świetnie podkreśla różnego rodzaju rośliny o jaśniejszych barwach a także mniejsze krzewy. 

Kamień ogrodowy tworzy niezapomniane kompozycje w połączeniu z innymi rodzajami kruszcu. Świetnie wygląda w połączeniu z ogrodowymi roślinami.

Okazja dnia

Kamień Grafitowy Grys 0-2 mm

17,57 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Grafitowy Grys jest jednym z częściej wybieranych kamieni dekoracyjnych. Swoją nazwę zawdzięcza intensywnej ciemnografitowej barwie pozwalającej uzyskać mocny kontrast pomiędzy pozostałymi elementami dekoracyjnymi lub jasną elewacją domu. Jest bardzo wytrzymały a w połączeniu z typowym dla grysu kształtem tworzy niebagatelną dekorację, która upiększy każdy ogród.

Grafitowy Grys – Gdzie będzie wyglądał najlepiej?

Grafitowy Grys jest świetnym wypełnieniem do rabatek ogrodowych. Grafitowa barwa grysu nada modny i wyjątkowy wygląd twojemu ogrodowi. Świetnie podkreśla różnego rodzaju rośliny o jaśniejszych barwach a także mniejsze krzewy. Ciemna barwa grysu dobrze spisuje się też jako ozdobny pas wokół domu. Najlepszy efekt uzyskuje się łącząc go z jasnymi elewacjami tworząc wyrazisty kontrast co przyciągnie uwagę niejednej osoby. Kompozycje z wykorzystaniem Grafitowego Grysu Ciemny kolor Grafitowego Grysu tworzy silny kontrast z innymi jaśniejszymi kamieniami. Pozwala to osiągnąć wyraziste wzory z kamieni tworzące wyjątkową ozdobę w ogrodzie. Grysy świetnie wpasowują się także w kompozycję z większymi kamieniami lub kamiennymi dekoracjami takimi jak fontanny. Rozsypany jako podłoże mocno uwydatni walory dekoracyjne tych elementów.

Dlaczego warto wybrać Grafitowy Grys?

Grafitowy Grys tworzy niezapomniane kompozycje w połączeniu z innymi rodzajami kruszcu. Świetnie wygląda w połączeniu z ogrodowymi roślinami. Wykorzystanie go, pozwala nadać otoczeniu jedyny w swoim rodzaju wygląd. W połączeniu z wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, pozwala na cieszenie się naszym podwórkiem niezależnie od pory roku czy zmiennej pogody. Modny ciemny kolor pasuje niemal do każdego rodzaju dekoracji co w dużym stopniu ułatwia zaprojektowanie idealnego ogrodu.

5903738120536
56 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5903738120536

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.