Kamień Grafitowy Grys do ogrodu 0-2 mm

Kamień Grafitowy Grys 0-2 mm

Grafitowy Grys jest świetnym wypełnieniem do rabatek ogrodowych. Grafitowa barwa grysu nada modny i wyjątkowy wygląd twojemu ogrodowi. Świetnie podkreśla różnego rodzaju rośliny o jaśniejszych barwach a także mniejsze krzewy. 

Kamień ogrodowy tworzy niezapomniane kompozycje w połączeniu z innymi rodzajami kruszcu. Świetnie wygląda w połączeniu z ogrodowymi roślinami.

Okazje dnia

18,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Grafitowy Grys jest jednym z częściej wybieranych kamieni dekoracyjnych. Swoją nazwę zawdzięcza intensywnej ciemnografitowej barwie pozwalającej uzyskać mocny kontrast pomiędzy pozostałymi elementami dekoracyjnymi lub jasną elewacją domu. Jest bardzo wytrzymały a w połączeniu z typowym dla grysu kształtem tworzy niebagatelną dekorację, która upiększy każdy ogród.

Grafitowy Grys – Gdzie będzie wyglądał najlepiej?

Grafitowy Grys jest świetnym wypełnieniem do rabatek ogrodowych. Grafitowa barwa grysu nada modny i wyjątkowy wygląd twojemu ogrodowi. Świetnie podkreśla różnego rodzaju rośliny o jaśniejszych barwach a także mniejsze krzewy. Ciemna barwa grysu dobrze spisuje się też jako ozdobny pas wokół domu. Najlepszy efekt uzyskuje się łącząc go z jasnymi elewacjami tworząc wyrazisty kontrast co przyciągnie uwagę niejednej osoby. Kompozycje z wykorzystaniem Grafitowego Grysu Ciemny kolor Grafitowego Grysu tworzy silny kontrast z innymi jaśniejszymi kamieniami. Pozwala to osiągnąć wyraziste wzory z kamieni tworzące wyjątkową ozdobę w ogrodzie. Grysy świetnie wpasowują się także w kompozycję z większymi kamieniami lub kamiennymi dekoracjami takimi jak fontanny. Rozsypany jako podłoże mocno uwydatni walory dekoracyjne tych elementów.

Dlaczego warto wybrać Grafitowy Grys?

Grafitowy Grys tworzy niezapomniane kompozycje w połączeniu z innymi rodzajami kruszcu. Świetnie wygląda w połączeniu z ogrodowymi roślinami. Wykorzystanie go, pozwala nadać otoczeniu jedyny w swoim rodzaju wygląd. W połączeniu z wysoką odpornością na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne, pozwala na cieszenie się naszym podwórkiem niezależnie od pory roku czy zmiennej pogody. Modny ciemny kolor pasuje niemal do każdego rodzaju dekoracji co w dużym stopniu ułatwia zaprojektowanie idealnego ogrodu.

5903738120536
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej
podjazdy

Specyficzne kody

ean13
5903738120536

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło