Kamień Brzoskwiniowy Grys 1-5 mm

Jest to kamień dekoracyjny, o niespotykanej barwie malinowo – pomarańczowej dzięki której ożywi niejedną przydomową rabatę. Idealny do zastosowania w akwarium.

Okazje dnia

18,59 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Obecnie brak na stanie

Brzoskwiniowy grys 1-5mm

Opis produktu

Brzoskwiniowy grys to naturalny kamień o idealnie wpisującej się barwie w trendy ostatnich lat. Spokojne, niekrzykliwe pastelowe barwy od kilku lat dominują jako dodatek do wszechobecnych biało-szarych minimalistycznych aranżacji. Brzoskwiniowy grys 1-5mm swoją niepowtarzalność zawdzięcza pastelowej barwie, którą można byłoby przypisać do TOP kolorów które dominują w naszych domach i ogrodach. Barwa tej niepowtarzalnej skały śmiało zastąpić może bardzo modną ciepłą musztardową żółć czy popularny brudny róż.

Ciepła, pastelowa brzoskwinia odnajdzie się doskonale w każdym ogrodowym stylu. Bądź niepowtarzalny jak barwy dostępnych u nas kamieni i wybierz Brzoskwiniowy grys 1-5mm do swojej indywidualnej, unikatowej aranżacji.

Gdzie stosować grys brzoskwiniowy?

Brzoskwiniowy grys 1-5mm stworzy doskonały układ z donicą gabionową . Kamień ten nada wyszukany wygląd gabionom oraz podkreśli twoje piękne zielone rośliny. Taka pastelowa, wiosenna kompozycja będzie doskonałym akcentem w twoim ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Podążaj za trendami modowymi, ale jednocześnie bądź przy tym oryginalny – wybierz Brzoskwiniowy grys 1-5mm i podkreśl piękno swoich donic, nie tylko gabionowych. Pamiętaj że większe frakcje kamienia posłużą nie tylko do donic, możesz je również wykorzystać w połączeniu z mniejszymi frakcjami i stworzyć nowoczesne, różnorodne klomby ogrodowe z kamienia.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5904741018315

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz
Przeznaczenie
alejki

Specyficzne kody

ean13
5904741018315

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło