Kamień Brzoskwiniowy Grys 1-5 mm

Jest to kamień dekoracyjny, o niespotykanej barwie malinowo – pomarańczowej dzięki której ożywi niejedną przydomową rabatę. Idealny do zastosowania w akwarium.

Okazje dnia

17,66 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Brzoskwiniowy grys 1-5mm

Opis produktu

Brzoskwiniowy grys to naturalny kamień o idealnie wpisującej się barwie w trendy ostatnich lat. Spokojne, niekrzykliwe pastelowe barwy od kilku lat dominują jako dodatek do wszechobecnych biało-szarych minimalistycznych aranżacji. Brzoskwiniowy grys 1-5mm swoją niepowtarzalność zawdzięcza pastelowej barwie, którą można byłoby przypisać do TOP kolorów które dominują w naszych domach i ogrodach. Barwa tej niepowtarzalnej skały śmiało zastąpić może bardzo modną ciepłą musztardową żółć czy popularny brudny róż.

Ciepła, pastelowa brzoskwinia odnajdzie się doskonale w każdym ogrodowym stylu. Bądź niepowtarzalny jak barwy dostępnych u nas kamieni i wybierz Brzoskwiniowy grys 1-5mm do swojej indywidualnej, unikatowej aranżacji.

Gdzie stosować grys brzoskwiniowy?

Brzoskwiniowy grys 1-5mm stworzy doskonały układ z donicą gabionową . Kamień ten nada wyszukany wygląd gabionom oraz podkreśli twoje piękne zielone rośliny. Taka pastelowa, wiosenna kompozycja będzie doskonałym akcentem w twoim ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Podążaj za trendami modowymi, ale jednocześnie bądź przy tym oryginalny – wybierz Brzoskwiniowy grys 1-5mm i podkreśl piękno swoich donic, nie tylko gabionowych. Pamiętaj że większe frakcje kamienia posłużą nie tylko do donic, możesz je również wykorzystać w połączeniu z mniejszymi frakcjami i stworzyć nowoczesne, różnorodne klomby ogrodowe z kamienia.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5904741018315
1 Przedmiot

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz
Przeznaczenie
alejki

Specyficzne kody

ean13
5904741018315

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło