Grysy ogrodowe

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-30 z 76 pozycji

Aktywne filtry

Kiedy kwiaty i drzewa są już rozmieszczone na posesji, czas uzupełnić przestrzeń odpowiednimi dodatkami – takimi, jak grys ogrodowy. Ten dekoracyjny kamień ma chropowaty i kanciasty kształt. Doskonale sprawdza się jako dopełnienie aranżacji roślinnych i pozwala stworzyć elementy małej architektury na terenie całej działki. Postaw na niepowtarzalną, klasyczną estetykę.

Grys ogrodowy – dlaczego warto się na niego zdecydować

Nieregularny kształt kamienia i lekko zaostrzone krawędzie sprawiają, że grys ogrodowy bardzo łatwo umieścić w dowolnym miejscu tak, by nie rozniósł się po terenie. Oprócz wyjątkowych doznań wizualnych, jest niezwykle wytrzymałym kruszywem. Nawet podczas zimy jego jakość nie ucierpi. Co więcej, sprawdzi się podczas deszczy – mała nasiąkliwość cechująca grys ozdobny sprawia, że nie wchłonie on wody, a pozwoli jej dostać się do gleby.

Przystępna cena i nie poddawanie się upływowi czasu – to kolejne korzyści płynące z zastosowania w ogrodzie grysu. Z proponowanych przez nas opcji możesz wybrać grys ozdobny odpowiadający Twoim potrzebom. Różne rozmiary i kolory z pewnością okażą się trwałym rozwiązaniem, które wpasuje się w ogród.

Grys ozdobny – wykorzystaj go w całej swojej przestrzeni

Dzięki dużej rozpiętości wagowej opakowań, możesz idealnie dobrać wielkość paczki – od 1 kg, po aż 1000 kg. Grys do ogrodu możesz też zakupić biorąc pod uwagę frakcję kamienia. Wybierz idealne rozwiązanie kierując się interesującymi Cię parametrami.

Stwórz niezapomniane aranżacje ogrodowe. Wykorzystaj grys do ogrodu do wypełnienia luk w rabatach, obsypania brzegów oczek wodnych, bądź stworzenia oryginalnej małej architektury. Możesz też zmieszać granulat z piaskiem, tworząc beton lekki. Taka mieszanka jest znacznie odporniejsza na czynniki zewnętrzne, niż tradycyjny beton. Stwórz w oparciu o ten pomysł taras, bądź skorzystaj z innowacji w swojej przeszklonej kuchni – przygotowywanie jedzenia z widokiem na ogród z pewnością zyska na tym elemencie wizualnym!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło