Kamień Złoto Czarny Grys 22-32mm

Chcesz mieć oryginalny i elegancki ogród? Mamy kamień specjalnie dla Ciebie!

Grys złoto czarny to kruszywo ozdobne, dzięki któremu każdy ogród nabierze elegancji i niezwykłego charakteru. Idealny do zastosowania w donicach i oczkach wodnych. Może być wykorzystany w alejkach ogrodowych, co nada szczególnej elegancji.

Okazje dnia

22,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Dostępny produkt w innych opakowaniach

Grys złoto czarny to kruszywo ozdobne, dzięki któremu każdy ogród nabierze elegancji i niezwykłego charakteru.

Ten grys perfekcyjnie sprawdzi się na rabatach. Pod kamień wyściel geowłókninę i ciesz się zadbaną, pozbawioną chwastów przestrzenią. Kamień zawsze nadaje ogrodowi elegancji, mocno porządkuje teren.

Oryginalna, lekko połyskująca barwa grysu jest idealna do różnego typu aranżacji. Od rabat, przez gabiony aż do oczek wodnych. Kamień ciekawy w swej barwie i strukturze z pewnością przykuje uwagę odwiedzających Twój ogród. Grys świetnie komponuje się z innymi, naturalnymi elementami ogrodu. Połączenie złotego koloru i czerni zawsze jest eleganckie i na czasie.

Gdzie najlepiej go wykorzystać?

Złoto czarny grys świetnie sprawdza się jako podłoże i otoczenie do oczek wodnych ponieważ dzięki jego ostrym krawędzią dobrze trzyma się podłoża i zapewnia stabilizację rośliną wodnym. Jego kolor także nadaje niespotykany wygląd. Delikatna barwa podkreśla rośliny, które otacza skupiając całą uwagę na ich kontrastujących kolorach przez co świetnie komponuje się z niewielkimi krzewami. Złoto czarny grys nadaje się świetnie także jako podłoże do ścieżek w ogrodzie oraz ozdobnych pasów wokół domu. Dobrze trzyma się podłoża a jego kształt zapewnia dużą powierzchnie, na której woda opadowa będzie mogła odparować i skutecznie odprowadzać wilgoć z gleby pod nim. Tworzenie dekoracji ze złoto czarny grysem. Złoto czarny grys świetnie nada się też jako indywidualna dekoracja. Delikatny kolor będzie się dobrze prezentował w każdym ogrodzie. Z tego powodu wykorzystanie go do utworzenia ozdobnych pasów w ogrodzie pozwoli na wyciągnięcie tego co najlepsze z naszego otoczenia.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738128761
0 Przedmioty

Opis

Gama kolorystyczna
Czerń
Gama kolorystyczna
Brąz
Gama kolorystyczna
Czerwień
Gama kolorystyczna
Fiolet
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5903738128761

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło