Opał

Opał, zrębki drewniane - StonesGarden

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Postaw na wysokiej jakości opał do kominka, pieca albo grilla. W ofercie znajdziesz ekogroszek, charakteryzujący się najlepszymi parametrami jakościowymi, szczapy do paleniska oraz wypiekania pizzy, a także zrębki drewniane doskonałe do wędzenia. Do ocieplania domu przyda się gotowy do palenia buk, suszony w specjalnych suszarniach komorowych w wysokiej temperaturze. Rozpalanie w kominku lub piecu ułatwi Ci ekologiczna rozpałka. Wybierz odpowiedni opał i ciesz się ciepłem w swoim domu.

Wysokiej jakości opał do Twojego kominka

Drewno dostępne w naszej ofercie, to doskonały opał do kominka. Pozyskiwane jest z zrównoważonej gospodarki leśnej i pozbawione jest wszelkich niedoskonałości, w tym grzybów i pleśni. Pocięte jest w wygodne szczapy. Wilgotność oscyluje poniżej 20%, dzięki czemu jest gotowe do palenia. Wybierz drewno w skrzyniopalecie (bukowe) albo w kartonie (iglaste lub liściaste). Wydajnym zamiennikiem może być brykiet drzewny w poręcznych kostkach. Produkowany jest z mieszaniny między innymi dębu i buku. Do palenia w piecu odpowiedni będzie pellet albo ekogroszek. Wybierz odpowiedni opał i zamów już dziś!

Czas na grilla

Lato to idealna pora na wieczory przy palenisku. W tym celu przyda Ci się suche drewno iglaste albo liściaste, które zapewni wiele godzin ciepła albo przyjemnego płomienia. Do grilla odpowiedni będzie brykiet albo węgiel, a także zrębki drewniane, które nadają się także do wędzenia ryb, drobiu i czerwonego mięsa. Ekologiczna rozpałka ułatwi Ci rozpalenie ogniska albo grilla. Postaw na wysokiej jakości produkty, które zapewnią Ci dużo ciepła.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło