Zrębki Śliwa z dymu będzie się wydobywać nieco słodkawy zapach który dodatkowo podkreśli smak wędzonych potraw. Poza tym uzyskamy owocowy zapach i połysk wędzonych mięs. Charakteryzują się optymalną zawartością wody <11%

Okazja dnia

Zrębki Drzewne do Wędzenia Śliwa 800 G

13,48 zł
Brutto
Ilość

ZRĘBKI DRZEWNE DO WĘDZENIA ŚLIWA 800 G

Zrębki Śliwa z dymu będzie się wydobywać nieco słodkawy zapach który dodatkowo podkreśli smak wędzonych potraw. Poza tym uzyskamy owocowy zapach i połysk wędzonych mięs. Charakteryzują się optymalną zawartością wody <11%

Zrębki są to małe, co najwyżej zbliżone do rozmiarów kciuka, kawałki drewna. Zwykle wytwarza się je ze względu na zapotrzebowanie z różnych gatunków drzew.  Zrębki w wędzarniach mają za zadanie aby dodawać głębi smaku oraz koloru potrawą. 

Wędzenie jest to metoda konserwacji żywności mięs w tym (ryb, drobiu, oraz mięs czerwonych) serów i innych produktów pokrewnych z wykorzystaniem dymu. W wyniku tego procesu produkty żywnościowe uzyskują specyficzny zapach, smak i zabarwienie powierzchni. 

Zrębki Saltus

Oferowane przez nas zrębki są poddawane obróbce suszenia, podczas której następuje likwidacja zarodników pleśni i grzybów oraz drobnoustrojów znajdujących się w przerabianej masie drzewnej.

Zapraszamy do innych naszych aukcji posiadamy inny asortyment związany z wędzeniem w tym siatki wędliniarskie, sznurki wędliniarskie, zrębki z innych gatunków drzew czy drewno do wędzenia. 

5903738124145
13 Przedmioty

Opis

Materiał
Drewno
Gama kolorystyczna
Brąz
Frakcja
do 15 mm

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.