Ziemia do kwiatów

Ziemia do kwiatów, ziemia do kwiatów doniczkowych - StonesGarden

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry

Kwiaty doniczkowe są niezwykłą ozdobą każdego wnętrza, a zarazem roślinami bardziej wymagającymi od gruntownych, dlatego wymagają szczególnej opieki, a dobór odpowiedniego podłoża powinien być kwestią priorytetową. Ziemia jest bardzo ważna, bowiem rośliny te mają do dyspozycji niewielką ilość gruntu i wszelkie składniki odżywcze czerpią właśnie z niego. Specjalna ziemia do kwiatów to mieszanka różnego rodzaju gleby czasem z dodatkiem torfu lub innych elementów, zapewniających wszystkie składniki mineralne niezbędne do wzrostu.

Ziemia do kwiatów 

Optymalnym rozwiązaniem jest ziemia do kwiatów dedykowana konkretnemu gatunkowi rośliny. Odpowiednio dobrana mieszanka jest zapewnia lepszą jakość, a zasadzona w niej roślina jest silniejsza i szybciej rośnie. Ważne, jednak, by odpowiednio ją dobrać, by nie spowodować efektu odwrotnego skutkującego uśmierceniem rośliny. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz specjalną ziemię do róż, storczyków, iglaków, a nawet kaktusów. Szeroki asortyment pozwoli na dobór podłoża odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Ziemia uniwersalna – idealna dla większości roślin

Problem może pojawić się, jeśli planujesz bardziej zróżnicowany ogród. W takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie ziemia uniwersalna odpowiednia dla większości roślin. Jej zaletą jest możliwość wzbogacania jej o odpowiednie minerały, które możesz nabyć jako osobne produkty. To najlepszy sposób, by ziemia uniwersalna została dopasowana do potrzeb konkretnych kwiatów. Nasz asortyment bogaty jest również we wszelkie podłoża do uprawy roślin czy owoców, dostępna jest także ziemia pod trawnik, która pozwala zachować mu piękny wygląd. Zadbaj o swój ogród, zarówno ziemia pod trawnik, jak i wysokiej jakości ziemia do kwiatów Ci w tym pomogą.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło