Chemia Profesjonalna

Jest 25 produktów.

Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Aktywne filtry

Profesjonalna chemia czyszcząca to doskonała pomoc przy usuwaniu różnorodnych plam na ozdobnych kamieniach ogrodowych oraz dbaniu o czystość ścieżek. W naszej ofercie znajdziesz również tabletki do zmiękczania wody czy intensyfikacji barwy kamienia naturalnego. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Chemia profesjonalna – pomoc w ogrodzie

Chemia profesjonalna to duże ułatwienie pracy w ogrodzie. Przy jej pomocy możesz pozbyć się uciążliwych plam nie tylko z kamiennych zdobień ogrodowych, ale także zadbać o wygląd ścieżek, a nawet o jakość wody. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również środek, który usuwa zaprawy klejowe z marmuru i kamienia naturalnego. Dzięki specjalnej kombinacji poszczególnych składników można być pewnym, że chemia profesjonalna nie uszkodzi roślin rosnących w ogrodzie, ani nie zatruje osoby ją aplikującej. Profesjonalna chemia czyszcząca to gwarancja utrzymania zielonego terenu w czystości.

Środek do czyszczenia kostki brukowej – koniec z plamami

Środek do czyszczenia kostki brukowej dostępny w naszej ofercie pozwoli utrzymać w czystości nawierzchnię na podjeździe, parkingu lub garażu. Świetnie poradzi sobie zarówno ze świeżymi, jak i starymi plamami. Środek do mycia kostki wnika w pory nawierzchni, rozkładając ślady po smarach, oleju czy paliwie. Skutecznie poradzi sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń. Profesjonalny środek do czyszczenia kostki brukowej jest bezpieczny dla roślin, organizmów żywych oraz środowiska.

Jeżeli szukasz wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach to świetnie trafiłeś! Profesjonalna chemia czyszcząca to doskonałe rozwiązanie ułatwiające utrzymanie ogrodu w porządku. Dzięki niej w szybki i łatwy sposób pozbędziesz się plam, przebarwień i przywrócisz dawny, piękny wygląd Twojej posesji.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło