Techmaxx Ston's Lacque K 1L

Preparat do impregnacji. Wysokiej klasy bezbarwny rozcieńczalnikowy lakier.

Okazje dnia

89,90 zł
Brutto
Ilość

Ston's Lacque K lakier, który zabezpieczy i utworzy Ci satynową powłokę na powierzchni gdzie go użyjesz.


Rodzaj: Wysokiej klasy bezbarwny rozcieńczalnikowy lakier.


Cel stosowania: Dekoracja oraz wzmocnienie powierzchni do ochrony przed działaniem
czynników atmosferycznych. Ułatwia utrzymanie czystości na powierzchni. Nie do polerowanych powierzchni. Wykazuje skuteczność antygraffiti. Uwydatnia naturalny kolor powierzchni.

Obszary zastosowań: Wszystkiego rodzaju podłoża nasiąkliwe otwarto porowe, mineralne i sztuczne wewnątrz i na zewnątrz: Kamień naturalny nie polerowany, beton, cegła (chłonna), gips, kostka brukowa, kamień sztuczny elewacyjny, Nie stosować do kamienia o niskiej chłonności np. bazalt, marmur itp. Nie stosować do klinkieru.

Dane Techniczne:

Opakowanie: 1l

Wygląd: Bezbarwna ciecz, po wyschnięciu: powierzchnia o powłoce satynowej półpołyskowej.

Aplikacja: pędzel ze względu na wysoką gęstość produktu.

Produkt gotowy do użycia. Nie rozcieńczać!

Zalecana 1 warstwa (Druga warstwa w przypadku mocnego wchłaniania się lakieru przez materiał. Każda kolejna warstwa powoduje wybłyszczenie powierzchni!)

Przy drugiej warstwie należy ściśle przestrzegać zaleceń przy użytkowaniu!

Wydajność z 1 litra: zależna od rodzaju powierzchni: kamień naturalny 12-20m², kostka brukowa zależne od chłonności 3 - 6m²

Wydajności produktu dotyczą powierzchni samego materiału i nie obejmują łączeń np.: fug cementowych itp. między kamieniem.

Schnięcie: Całkowite 60 minut;

Pyłosuchość: 10 minut, jeżeli jest taka potrzeba to drugą warstwę nakładać nie później niż 60 minut od momentu nałożenia pierwszej warstwy. Nie nakładać na powierzchnie zmrożone oraz w trakcie odmrażania a także mokre. Nie nakładać w wysokich temperaturach oraz w warunkach podwyższonej lub wysokiej wilgotności powietrza (wczesne wilgotne poranki, późne popołudnia, noce, pora deszczowa).

Trwałość: 2 lata od daty produkcji w szczelnie zamkniętym pojemniku (bez otwierania); Produkt całkowicie spełnia wymogi UE dotyczące V.O.C.

Opis przygotowania podłoża:
Powierzchnia winna być dokładnie odkurzona, oczyszczona z luźnych zwietrzałych części, odtłuszczona i odpylona a przede wszystkim sucha i zwarta.

5907699215058
53 Przedmioty

Specyficzne kody

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło