Podłoża

Podłoże ogrodnicze, podłoże ogrodowe do roślin - StonesGarden

Jest 115 produktów.

Pokazano 1-30 z 115 pozycji

Aktywne filtry

Podłoże ogrodnicze

Odpowiednia ziemia oraz przystosowane podłoże ogrodnicze to podstawa, by cieszyć się przepięknymi kwiatami, a także dobrej jakości warzywami i owocami. Dobór odpowiedniego produktu nie jest łatwy, jednak szeroka oferta naszego sklepu z pewnością pozwoli Ci wybrać idealne do Twojego ogrodu podłoże ogrodnicze. Następnie wystarczy już tylko zasadzić rośliny i podziwiać ich szybki rozwój. Sprawdź, co na Ciebie czeka!

Uniwersalne podłoże ogrodowe

U nas znajdziesz podłoże ogrodowe uniwersalne, które świetnie sprawdzi się w przypadku wielu gatunków, ale również takie, przystosowane do konkretnych roślin. Jesteś miłośnikiem pelargonii i innych kwiatów balkonowych? Wybierz specjalną ziemię, która długo utrzymuje wilgoć i pobudza kwitnienie, a zwiększona ilość nawozu z mikroelementami zaspokaja większe zapotrzebowanie roślin żyjących w donicach. Oferujemy również nieco kwaśniejszą ziemię do borówek czy iglaków, a nawet specjalne nawozy antymechowe. Postaw też na podłoża do roślin, takie jak kermazyt czy grys granitowy, które świetnie sprawdzi się jako drenaż do doniczek.

Podłoże do ogrodu, które cieszy oko

Odpowiednio dobrane, specjalne podłoże do ogrodu poza prawidłowym wzrostem roślin zapewnia także doskonałe walory estetyczne. Kolorowe zrębki dekoracyjne o pomarańczowej, czerwonej, żółtej i brązowej nasyconej barwie idealnie nadadzą się do ozdabiania terenów zielonych. Z kolei kermazyt doskonale przyozdobi donice i kwietniki, nie tylko na zewnątrz, ale także we wnętrzach. Podłoże do ogrodu to także rozwiązania dla zwierząt. Piasek mineralny dla ptaków egzotycznych wspomoże funkcjonowanie układu pokarmowego, a specjalny piasek do kąpieli pomoże w utrzymaniu higieny chomików i innych gryzoni.  Sprawdź naszą szeroką ofertę.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło