Cegły, bloczki i pustaki

Cegły, bloczki i pustaki

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Dobór materiałów na budowę to nie przelewki, w Stones Garden dobrze o tym wiemy. Postaw na wysoką jakość naszych produktów, a dzięki temu twoje konstrukcje pozostaną nie do ruszenia przez wiele, długich lat.

Jak wybrać materiał z którego chcemy wybudować ściany? W zależności od tego co chcemy zbudować i w jakiej fazie budowania jesteśmy możemy skorzystać z różnych wariantów produktów. Warto więc przyjrzeć ich specyfikacji nieco bliżej.

Cegły to naturalny i wytrzymały materiał, który w budownictwie sprawdza się niemal od zawsze. Świetnie nadaje się do mniejszych prac, jak na przykład budowa ogrodowego grilla, czy murku. 

Nie znaczy to, że nie nadaje się również do stawiania zewnętrznych ścian domu, czy nawet stworzenia jego elewacji. Warto zwrócić uwagę na wysoką estetykę tego materiału. Ceglane ściany są dziś dość popularnym motywem, nawet w tych bardziej nowoczesnych domach.

To niesamowicie uniwersalny produkt, który sprawdzi się dosłownie wszędzie. Doda stylu naszym budowlą, a do tego nie będziemy musieli martwić się o jego wytrzymałość.

Betonowe bloczki to bardzo solidny materiał, idealny to stawiania ścian zewnętrznych i działowych. Świetnie izoluje, dlatego stosując ten materiał na pewno oszczędzimy nieco na ogrzewaniu zimą i chłodzeniu domu latem.

Ich niesamowita trwałość przekreśla możliwość uszkodzeń mechanicznych, dzięki czemu konstrukcje, które są z nich wykonane zachowane zostaną w dobrej kondycji na jeszcze dłużej. Nawet w przypadku pożaru nie przyczynią się do rozpowszechniania ognia, a co więcej konstrukcja nadal pozostanie nienaruszona.

Pustaki to również bardzo popularny materiał - świetnie izolują, są poręczne i bardzo lekkie. Ten ostatni faktor sprawia, że budowa czegokolwiek staje się o wiele szybsza. Nadadzą się do stawiania ścian działowych jak i tych zewnętrznych .

Dodatkowym czynnikiem, który zdecydowanie przemawia za wyborem pustaków jest nie tylko jego izolacja cieplna, ale też izolacja dźwiękowa. Dzięki temu zapewnimy sobie więcej komfortu, a do naszych uszu dotrze znacznie mniej hałasu z zewnątrz.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło