Pellet

Wysokiej jakości pellet opałowy drzewny - StonesGarden

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Pellet drzewny to nic innego, jak sprasowane patyczki drzewa iglastego. Występuje w formie granulatu o długości kilku centymetrów. Ma on wysoką wartość energetyczną, dlatego świetnie sprawdza się do ogrzewania domów. W tej kategorii znajdziesz pellet opałowy produkowany z wiórów i trocin iglastych. 

Wysokiej jakości pellet opałowy

Pellet opałowy drzewny jest w pełni ekologiczny. Stanowi również ekonomiczną alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii, takich, jak olej opałowy, gaz czy węgiel. Podczas produkcji, wióry i trociny zostają sprasowane na granulat. Pellet opałowy spala się w piecu, pozostawiając małe ilości popiołu i zanieczyszczeń, co zapewnia optymalny efekt spalania. Podczas produkcji nie dodaje się do niego żadnych dodatków, dlatego też nie wydziela on szkodliwych substancji. Stawiaj na naturalne i ekologiczne rozwiązania! Decydując się na zakup pelletu opałowego, otrzymujesz niezawodny produkt o stałej, wysokiej jakości!

Pellet opałowy drzewny 

Podczas produkcji materiału nie dodaje się do niego żadnych substancji wzmacniających kaloryczność. Pellet opałowy dostępny w naszym sklepie jest pakowany po 15 kg. Średnica pałeczek ma około 6 mm, a ich długość nie przekracza 30 mm. Magazynowanie produktu jest niezwykle wygodne, a cena atrakcyjna. Wybierz produkt dostosowany do swoich potrzeb i zamów go już dzisiaj. Jeżeli nie masz pieca na pellet i chcesz postawić na wysokiej jakości drewno, to zajrzyj do innych kategorii. U nas znajdziesz praktyczne skrzynie wypełnione szczapami różnego rodzaju. Wiele gatunków znajdziesz w naszym sklepie. Skorzystaj z oferty i złóż zamówienie już teraz!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło