Keramzyt Ogrodniczy

Keramzyt ogrodniczy, keramzyt do ogrodu - StonesGarden

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry

Keramzyt ogrodniczy to uniwersalny materiał, który daje wiele możliwości zastosowania. Sprawdzi się zarówno w ogrodzie, jak i w trakcie upraw roślin doniczkowych. Można go wykorzystać jako drenaż, materiał spulchniający lub ściółkowy. Jego cena jest atrakcyjna, a szeroki wybór wielkości sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni produkt. Wybierz keramzyt do ogrodu i ciesz się bujną roślinnością!

Keramzyt ogrodniczy odporny na pleśń i grzyby

Keramzyt ogrodniczy pozyskuje się w wyniku wypalania w wysokiej temperaturze naturalnej gliny ilastej w piecach. Takie rozwiązanie gwarantuje odpowiednią twardość. Nie jest rozpuszczalny w wodzie, dlatego świetnie sprawdzi się na otwartych terenach, w ogródkach czy w pobliżu drzew. Jego obojętność na środowisko naturalne sprawia, że jest ekologicznym i bezpiecznym produktem. Keramzyt ogrodowy jest również odporny na działanie szkodników, pleśni i grzybów, co zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób u roślin.

Keramzyt ogrodowy do doniczek i ogrodu

Keramzyt do ogrodu można również wsypać do doniczki. Umieszczając go na dnie stanowi świetną warstwę drenażową. Dzięki niemu woda może swobodne odpływać, zapobiegając tym samym przelaniu i gniciu korzeni. Można również wymieszać materiał z ziemią. Takie rozwiązanie pozwala dobrze spulchnić i napowietrzyć podłoże. Doskonale zatrzymuje wodę i składniki pokarmowe, dlatego warto rozważyć zakup tego produktu. W naszym sklepie znajdziesz go w wielu wariantach. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i zamów już teraz!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło