Keramzyt Ogrodniczy Liaflor Classic 8-16 mm

Keramzyt Ogrodniczy Liaflor Classic 8-16 mm

Liaflor jest czerwonobrązowym kruszywem ceramicznym przeznaczonym do celów ogrodniczych, uprawowych i dekoracyjnych. Liaflor to gustowna dekoracja do użytku wewnętrznego i zewnętrznego: zdobi donice, kwietniki lub powierzchnie wystawowe.

Okazje dnia

7,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Liaflor to czerwonobrązowe kruszywo ceramiczne (keramzytowe) do celów ogrodniczych, uprawowych i dekoracyjnych. Liaflor to gustowna dekoracja we wnętrzach i na zewnątrz: zdobi donice, kwietniki czy tereny wystawowe.

W 100% naturalny Liaflor ma neutralne pH i jest ekologiczny. Ze względu na wysokie temperatury, którym jest poddawany w procesie produkcyjnym, nie zawiera zanieczyszczeń ani drobnoustrojów. 

Keramzyt ogrodowy 
Ze względu na swój naturalny czerwonawo-brązowy kolor Liaflor nazywany jest keramzytem dekoracyjnym. Idealnie sprawdzi się jak ozdoba i dodatek na rabatach kwiatowych, w skrzynkach na kwiaty czy w fontannach. Keramzyt ogrodowy jest również wykorzystywany jako aranżator dla powierzchni wystawowych i wystaw sklepowych. Proponujemy także kruszywa na zielone dachy jako nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych ogrodów. Z ich wykorzystaniem stworzysz estetyczną zieloną przestrzeń nawet w trudno dostępnych miejscach. 

Dla hodowców 
Keramzyt ogrodowy sprawdza się nie tylko w dekoracjach czy ogrodach. Jeszcze większą rolę Liaflor odgrywa w uprawie, ponieważ: 
to doskonałe podłoże hydroponiczne, 
zapobiega wzrostowi niechcianych chwastów, 
zapobiega wysuszeniu gleby lub podłoża odżywczego 
może być stosowany jako baza drenażowa.

5903738123483
3 Przedmioty

Opis

Materiał
Kruszywo ceramiczne
Gama kolorystyczna
Czerwień
Zastosowanie
dla roślin domowych

Specyficzne kody

ean13
5903738123483
Ocena 
2021-11-17

Keramzyt Ogrodniczy Liaflor Classic 8-16 mm

OK, idealny jak na zdjęciach

Napisz opinie

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło