Brykiet drzewny RUF

Brykiet drzewny, opałowy - StonesGarden

Aktywne filtry

Jeśli szukasz sprawdzonego i wydajnego materiału opałowego, koniecznie sprawdź naszą ofertę brykietów drzewnych. Produkt ten to idealny zamiennik węgla, drewna czy koksu, który u nas znajdziesz w atrakcyjnej cenie. Wyprodukowany został z suchych i czystych trocin drzew iglastych, dzięki czemu jest w 100% ekologiczny!

Najwyższej jakości brykiet drzewny

Brykiet drzewny jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów opałowych służących do ogrzewania pomieszczeń. Sporządzony został z trocin drzew iglastych bez dodatku kleju, sztucznych lepiszczy czy innych substancji wiążących, co czyni go w pełni bezpiecznym dla domowników. Nasz brykiet drzewny jest doskonały do palenia w kominkach i piecach kominkowych – stanowi wygodną alternatywę dla drewna. 

Dzięki powolnemu spalaniu, brykiet opałowy idealnie nadaje się do pieców centralnego ogrzewania czy mniejszych kotłowni. Posiadamy produkty o wysokiej kaloryczności, charakteryzujące się możliwością wydobycia energii podobnej do energii węgla – zastosujesz je więc także w piecach kuchennych i kaflowych. Mnogość zastosowań sprawia, że brykiet drzewny to praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Brykiet opałowy – komfort użytkowania

W naszym sklepie znajdziesz brykiet drzewny sprasowany pod wysokim ciśnieniem w formę wygodnej cegiełki. Dzięki temu masz pewność, że nie rozpadnie Ci się w rękach, a po jego spaleniu pozostanie niewielka ilość popiołu. Takim ekologicznym pyłem z powodzeniem możesz wzbogacić swój kompostownik.

Brykiet opałowy dostarczamy w niezwykle poręcznych opakowaniach, a uniwersalny kształt ułatwia składowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu umieścisz go nawet w niewielkiej piwnicy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz brykiet opałowy dopasowany do swoich potrzeb!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.