Brykiet drzewny RUF

Brykiet drzewny, opałowy - StonesGarden

Aktywne filtry

Jeśli szukasz sprawdzonego i wydajnego materiału opałowego, koniecznie sprawdź naszą ofertę brykietów drzewnych. Produkt ten to idealny zamiennik węgla, drewna czy koksu, który u nas znajdziesz w atrakcyjnej cenie. Wyprodukowany został z suchych i czystych trocin drzew iglastych, dzięki czemu jest w 100% ekologiczny!

Najwyższej jakości brykiet drzewny

Brykiet drzewny jest jednym z najbardziej ekologicznych materiałów opałowych służących do ogrzewania pomieszczeń. Sporządzony został z trocin drzew iglastych bez dodatku kleju, sztucznych lepiszczy czy innych substancji wiążących, co czyni go w pełni bezpiecznym dla domowników. Nasz brykiet drzewny jest doskonały do palenia w kominkach i piecach kominkowych – stanowi wygodną alternatywę dla drewna. 

Dzięki powolnemu spalaniu, brykiet opałowy idealnie nadaje się do pieców centralnego ogrzewania czy mniejszych kotłowni. Posiadamy produkty o wysokiej kaloryczności, charakteryzujące się możliwością wydobycia energii podobnej do energii węgla – zastosujesz je więc także w piecach kuchennych i kaflowych. Mnogość zastosowań sprawia, że brykiet drzewny to praktyczne rozwiązanie dla każdego.

Brykiet opałowy – komfort użytkowania

W naszym sklepie znajdziesz brykiet drzewny sprasowany pod wysokim ciśnieniem w formę wygodnej cegiełki. Dzięki temu masz pewność, że nie rozpadnie Ci się w rękach, a po jego spaleniu pozostanie niewielka ilość popiołu. Takim ekologicznym pyłem z powodzeniem możesz wzbogacić swój kompostownik.

Brykiet opałowy dostarczamy w niezwykle poręcznych opakowaniach, a uniwersalny kształt ułatwia składowanie. Dzięki takiemu rozwiązaniu bez problemu umieścisz go nawet w niewielkiej piwnicy. Sprawdź naszą ofertę i wybierz brykiet opałowy dopasowany do swoich potrzeb!

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło