• -10%

Donica Gabionowa Futura L

Gabiony to nowoczesne formy przeznaczone do zastosowania w aranżacji małych ogródkach przydomowych, posesjach, przestrzeniach publicznych.

Okazje dnia

347,00 zł
312,30 zł Zniżka 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 296,68 zł +5%

Ilość

Gabionowe donice Futura, przeznaczone do aranżacji ogrodów, tarasów i przestrzeni publicznych, mają nowoczesną formę. Wykazują duży potencjał aranżacyjny. Gabion donica Future L jest bardzo wielofunkcyjna, a duża rozpiętość techniczna i łatwość instalacji (po prostu przygotuj podłoże i zmontuj donicę), sprawiają, że jest tak bardzo interesująca.

Donica gabionowa kwadratowa Futura L

Gabion donica Futura L stanowi bardzo efektywny sposób na ogrodzenie domu, firmy czy obiektów publicznych. Postaw na wysokiej jakości rozwiązania! Donica gabionowa Futura L posiada duże walory estetyczne. Połączenie ich z dużą wytrzymałością produktu sprawia, że będzie dawać Ci satysfakcję, a dodatkowo będziesz mógł korzystać z niej przez długi okres czasu. Wybierz połączenie funkcjonalnej donicy z nowoczesnym wykonaniem. Donica gabionowa kwadratowa Futura L w uniwersalnym kolorze (ocynk ogniowy) to jedyny i niepowtarzalny produkt!

Gabion donica Futura L

Donica gabionowa kwadratowa Futura L to ciekawy sposób na stworzenie małej architektury ogrodowej, dodającej ogrodom nowoczesności. Wypełnij swój gabion kamieniami, szkłem, drewnem, szykami i każdym innym materiałem. Dzięki temu roślina będzie prezentowała się pięknie i niebanalnie. Dobrze sprawdzi się tu pnący bluszcz, który z czasem zacznie okalać gabion. Połącz donicę gabionową Futura L z innymi donicami, tworząc zgrabny komplet, który z pewnością doda Twojemu ogrodowi estetycznego wyglądu.

Donica gabionowa Futura L ma ciekawy kształt – jej boki tworzą kwadrat, natomiast wnętrze koło. Jeśli interesuje Cię inna forma gabionu, zajrzyj do oferty naszego sklepu, gdzie znajdziesz inne modele donic. Pamiętaj, że możesz je dowolnie łączyć, tworząc ciekawe zestawy, które na pewno będą wyglądać wspaniale.

Dane techniczne:

średnica: 48 cm (a)
wysokość: 39 cm (h)
średnica wkładu: 32 cm (b)
waga: 6,2 KG
kolor: ocynk ogniowy

5907596554205
4 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło