Donica Gabionowa EMERALD Basic S - Stonesgarden.pl ®

Gabiony to nowoczesne formy przeznaczone do zastosowania w aranżacji małych ogródkach przydomowych, posesjach, przestrzeniach publicznych.

Okazja dnia

Donica Gabionowa EMERALD Basic S

197,13 zł
Brutto
Ilość

Donica z gabionu Emerald Basic S jest nowoczesną formą do stosowania przy projektowaniu zarówno prywatnych przestrzeni ogrodowych, jak i publicznych. To uniwersalna, wielofunkcyjna dekoracja, którą możesz zaaranżować, tak jak chcesz. Gabionowe donice Emerald Basic to również spora rozpiętość techniczna i łatwość instalacji. Zamów już teraz i ciesz się piękną ozdobą, która nada zupełnie nowego charakteru Twojemu ogrodowi.

Donica Gabionowa Emerald Basic S

Gabion donica Emerald Basic S to bardzo efektowny sposób na wykonanie ogrodzenia, na przykład wokół domu, firmy czy placu zabaw. Gabionowe donice Emerald Basic posiadają wiele walorów estetycznych, które w połączeniu ze znaczną wytrzymałością, mogą zagwarantować Ci satysfakcję, a także długi okres użytkowania, i to bez jakiejkolwiek konserwacji. Gabion donica Emerald Basic S może być wykorzystana jako element małej architektury ogrodowej, która sprawi, że Twój ogród nabierze eleganckiego, nowoczesnego wyglądu.

Gabion donica Emerald Basic S

Donica gabionowa Emerald Basic S posiada sporą przestrzeń, którą możesz wypełnić dowolnym materiałem. Wykorzystaj do tego naturalny kamień w postaci otoczaków, żwiru czy grysu albo użyj szkła, drewna lub szyszek. Gabion donica Emerald Basic S może być łączona z roślinami, na przykład z pnącym bluszczem. Otrzymana w ten sposób dekoracja, z pewnością będzie cieszyć Twoje oko i zachwyci Twoich gości. Donica gabionowa Emerald Basic S pasuje do innych gabionów, dzięki czemu możesz je łączyć i tworząc ciekawe komplety. Ozdób swoją zieloną przestrzeń w nowoczesny sposób.

Dane techniczne:

średnica: 72 cm (a)
wysokość: 25 cm (h)
głębokość: 26 cm (b)
średnica wkładu: brak
głębokość wkładu: brak
waga: 3 KG

kolor: ocynk ogniowy
Kupujecie Państwo jedyny i niepowtarzalny produkt.

5902837463650
7 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.