Donica Gabionowa EMERALD Basic S

Donica Gabionowa EMERALD Basic S - Stonesgarden.pl ®

Gabiony to nowoczesne formy przeznaczone do zastosowania w aranżacji małych ogródkach przydomowych, posesjach, przestrzeniach publicznych.

Okazje dnia

207,50 zł
Brutto
Ilość

Donica z gabionu Emerald Basic S jest nowoczesną formą do stosowania przy projektowaniu zarówno prywatnych przestrzeni ogrodowych, jak i publicznych. To uniwersalna, wielofunkcyjna dekoracja, którą możesz zaaranżować, tak jak chcesz. Gabionowe donice Emerald Basic to również spora rozpiętość techniczna i łatwość instalacji. Zamów już teraz i ciesz się piękną ozdobą, która nada zupełnie nowego charakteru Twojemu ogrodowi.

Donica Gabionowa Emerald Basic S

Gabion donica Emerald Basic S to bardzo efektowny sposób na wykonanie ogrodzenia, na przykład wokół domu, firmy czy placu zabaw. Gabionowe donice Emerald Basic posiadają wiele walorów estetycznych, które w połączeniu ze znaczną wytrzymałością, mogą zagwarantować Ci satysfakcję, a także długi okres użytkowania, i to bez jakiejkolwiek konserwacji. Gabion donica Emerald Basic S może być wykorzystana jako element małej architektury ogrodowej, która sprawi, że Twój ogród nabierze eleganckiego, nowoczesnego wyglądu.

Gabion donica Emerald Basic S

Donica gabionowa Emerald Basic S posiada sporą przestrzeń, którą możesz wypełnić dowolnym materiałem. Wykorzystaj do tego naturalny kamień w postaci otoczaków, żwiru czy grysu albo użyj szkła, drewna lub szyszek. Gabion donica Emerald Basic S może być łączona z roślinami, na przykład z pnącym bluszczem. Otrzymana w ten sposób dekoracja, z pewnością będzie cieszyć Twoje oko i zachwyci Twoich gości. Donica gabionowa Emerald Basic S pasuje do innych gabionów, dzięki czemu możesz je łączyć i tworząc ciekawe komplety. Ozdób swoją zieloną przestrzeń w nowoczesny sposób.

Dane techniczne:

średnica: 72 cm (a)
wysokość: 25 cm (h)
głębokość: 26 cm (b)
średnica wkładu: brak
głębokość wkładu: brak
waga: 3 KG

kolor: ocynk ogniowy
Kupujecie Państwo jedyny i niepowtarzalny produkt.

5902837463650
7 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło