Pumeks

Pumeks wulkaniczny, pumeks ogrodniczy - StonesGarden

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Pumeks wulkaniczny doskonale sprawdza się jako dodatek do podłoża. Zatrzymuje tlen oraz wodę w glebie, dzięki czemu wspomaga uprawę roślin. To naturalny, lekki produkt o porowatej strukturze. Dopasowuje się do systemu korzeniowego i sprawia, że drzewka bonsai, kaktusy, storczyki oraz sukulenty zdrowo rosną. Wybierz pumeks - podłoże będzie spulchnione i napowietrzone, a rośliny piękne i odżywione. Zamów już dziś naturalny minerał.

Pumeks wulkaniczny – wykorzystaj w swoim ogrodzie

Jeśli chcesz cieszyć się pięknymi uprawami w swojej zielonej przestrzeni to postaw na pumeks ogrodniczy. Jego wysoka przepuszczalność i zdolność magazynowania wody oraz substancji odżywczych wspomaga wzrost systemu korzeniowego oraz całej rośliny. Sprawi, że gleba będzie odpowiednio wilgotna oraz bogata w tlen. Warto dodać go do podłoża. Dzięki swojej porowatej formie przedłuża działanie nawozów. Pumeks wulkaniczny do roślin to doskonały, naturalny sposób, aby cieszyć się pięknymi roślinami. Chroni przed zgnilizną i infekcjami, dzięki czemu w podłożu nie rozwiną się grzyby i pleśń.

Pumeks ogrodniczy – gwarancja pięknego ogrodu

Postaw na naturalny granulat, który wspomoże Twoje uprawy. Stosując pumeks wulkaniczny do roślin, będziesz mógł cieszyć się pięknym ogrodem. Możesz go również wykorzystać w uprawach hydroponicznych, a także wymieszać z ziemią do kwiatów w doniczkach. Storczyki, drzewka bonsai oraz sukulenty zyskają odpowiednią wilgotność podłoża, bogactwo tlenu i substancji odżywczych, wspomagających ich zdrowy wzrost. Pumeks ogrodniczy jest trwałym materiałem. Około 86% jego masy pozostanie w podłożu i nie zmieni swoich właściwości. Zapewnij swoim roślinom ochronę przed infekcjami oraz zgnilizną. Postaw na materiał, który wspomoże Twoje uprawy. Stosując pumeks wulkaniczny będziesz mógł cieszyć się pięknym ogrodem.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.