Gabion Amber Basic L - stonesgarden.pl®

Gabiony to nowoczesne formy przeznaczone do zastosowania w aranżacji małych ogródkach przydomowych, posesjach, przestrzeniach publicznych.

Okazja dnia

Gabion Amber Basic L

196,55 zł
Brutto
Ilość

Donica z gabionu Amber Basic jest nowoczesną formą, która przeznaczona jest do zastosowania przy aranżacji wszelkiego rodzaju ogrodów, a także tarasów czy balkonów. Dobrze odnajdzie się także przy urządzaniu przestrzeni publicznych. Donice gabionowe Amber Basic L są wysoce wielofunkcyjne, a ich duża rozpiętość techniczna, a także łatwość instalacji sprawiają, że montowanie donicy nie wymaga wiele pracy. Zamów już dziś i ciesz się niesamowitą ozdobą swojej zielonej przestrzeni.

Duża donica gabionowa Amber Basic L

Gabion donica Amber Basic L to oryginalny sposób na ogrodzenie domu, firmy, placu zabaw lub parku, który da niesamowity efekt. Walory estetyczne, które mają donice gabionowe Amber Basic L, w połączeniu z dużą wytrzymałością, gwarantują satysfakcję, a także bardzo długi okres użytkowania, bez konieczności jakiejkolwiek konserwacji. Sposobem, w jaki możesz wykorzystać donice Amber Basic L, jest mała architektura ogrodowa – dzięki niej ogród nabierze eleganckiego, nowoczesnego wyglądu.

Donice gabionowe Amber Basic L

Donica gabionowa Amber Basic L wypełniona może być kamieniem naturalnym w postaci grysu, otoczakami czy żwirem. Doskonale sprawdzi się także szkło i drewno. Połącz wypełnienie z roślinami, uzyskując ciekawy wygląd ogrodu. Gabion donica Amber Basic L połączona z gabionami w innych kształtach stworzy ciekawą kolekcję, która ozdobi każdą przestrzeń, w której się znajdzie. Donica gabionowa Amber Basic L nada zupełnie nowego charakteru Twojemu ogrodowi. Postaw na dekorację, która będzie cieszyć oko na długo.

Specyfikacja techniczna:

Średnica / Diameter: 49 cm (a)
Wysokość / Height: 39 cm (h)
Średnica wkładu / Inside width: 49 cm (b)
Waga / Weight: 2.5 kg
Kolor / Color: ocynk ogniowy / hot-dip galvanized
Materiał / Material: pręt stalowy ø3,5, ø5

5902837463629
5 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.