Gabion Amber Basic L - stonesgarden.pl®

Gabion Amber Basic L

Gabiony to nowoczesne formy przeznaczone do zastosowania w aranżacji małych ogródkach przydomowych, posesjach, przestrzeniach publicznych.

Okazje dnia

196,55 zł
Brutto
Ilość

Donica z gabionu Amber Basic jest nowoczesną formą, która przeznaczona jest do zastosowania przy aranżacji wszelkiego rodzaju ogrodów, a także tarasów czy balkonów. Dobrze odnajdzie się także przy urządzaniu przestrzeni publicznych. Donice gabionowe Amber Basic L są wysoce wielofunkcyjne, a ich duża rozpiętość techniczna, a także łatwość instalacji sprawiają, że montowanie donicy nie wymaga wiele pracy. Zamów już dziś i ciesz się niesamowitą ozdobą swojej zielonej przestrzeni.

Duża donica gabionowa Amber Basic L

Gabion donica Amber Basic L to oryginalny sposób na ogrodzenie domu, firmy, placu zabaw lub parku, który da niesamowity efekt. Walory estetyczne, które mają donice gabionowe Amber Basic L, w połączeniu z dużą wytrzymałością, gwarantują satysfakcję, a także bardzo długi okres użytkowania, bez konieczności jakiejkolwiek konserwacji. Sposobem, w jaki możesz wykorzystać donice Amber Basic L, jest mała architektura ogrodowa – dzięki niej ogród nabierze eleganckiego, nowoczesnego wyglądu.

Donice gabionowe Amber Basic L

Donica gabionowa Amber Basic L wypełniona może być kamieniem naturalnym w postaci grysu, otoczakami czy żwirem. Doskonale sprawdzi się także szkło i drewno. Połącz wypełnienie z roślinami, uzyskując ciekawy wygląd ogrodu. Gabion donica Amber Basic L połączona z gabionami w innych kształtach stworzy ciekawą kolekcję, która ozdobi każdą przestrzeń, w której się znajdzie. Donica gabionowa Amber Basic L nada zupełnie nowego charakteru Twojemu ogrodowi. Postaw na dekorację, która będzie cieszyć oko na długo.

Specyfikacja techniczna:

Średnica / Diameter: 49 cm (a)
Wysokość / Height: 39 cm (h)
Średnica wkładu / Inside width: 49 cm (b)
Waga / Weight: 2.5 kg
Kolor / Color: ocynk ogniowy / hot-dip galvanized
Materiał / Material: pręt stalowy ø3,5, ø5

5902837463629
5 Przedmioty

Opis

Materiał
Stal
Gama kolorystyczna
Szary
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło