Kamień Brzoskwiniowy Grys 40-70 mm

Piękny Grys o brzoskiwniowo-różowej barwie.

Okazje dnia

1 092,60 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Postaw na kolor w ogrodzie!

Ożyw swoją aranżację niepowtarzalnym, pomarańczowo- malinowym grysem.

Grys brzoskwiniowy, który tu prezentujemy jest rozwiązaniem dla tych, którzy stawiają na oryginalność. Masz dość biało-czarnych aranżacji? Nie po drodze Ci ze szarościami? Lubisz i chcesz się wyróżniać również w ogrodzie? Wybierz grys brzoskwiniowy! Z nim żadna aranżacja nie będzie nudna. Grys powstaje przez rozkruszenie skały, jest to świetna, naturalna i praktyczna ozdoba Twojego ogrodu. Zaraz to udowodnimy!

BRZOSKWINIOWY GRYS W OGRODZIE

Wyobraź sobie wyraziste, pomarańczowe rabaty. Brzoskwiniowy grys pięknie wypełni i podkreśli rośliny w Twoim ogrodzie. Zielone kompozycje na jego tle wyglądają obłędnie. W Twoim ogrodzie nie brakuje kolorowych rododendronów, magnolii, azalii? One też pokochają brzoskwiniowy grys. Na rabatach wygląda nie tylko estetycznie i ciekawie, ale jest bardzo praktyczny. Zanim wysypiesz go na rabaty, rozłóż geowłókninę, problem chwastów zniknie na zawsze. Poza tym grys chroni korzenie przed przegrzaniem i mrozem. Brzoskwiniowy grys zadba o odpowiednią wilgotność gleby.

Same plusy! Jeśli potrzebujesz kamienia, który odświeży i ożywi Twoje aranżacje, wybierz brzoskwiniowy grys. Możesz wymieszać go z innym grysem, w zupełnie innym kolorze, czy rozmiarze. A jeśli myślisz o usypaniu fikuśnych wzorów, brzoskwiniowy grys będzie do tego idealny! Drobny, wyrazisty i łatwy do układania/usypywania. Brzoskwiniowy grys to inwestycja na długie lata. Jest trwały, odporny na warunki atmosferyczne.

BRZOSKWINIOWA DRÓŻKA 

Nie wiesz z czego usypać ścieżki? Alejki? Dróżki? Chodniki? Postaw na wyrazisty grys brzoskwiniowy. Wytyczone ścieżki mogą stać się jedną z największych, kamiennych ozdób Twojego ogrodu. Ścieżka z brzoskwiniowego grysu pozwoli lepiej wykorzystać wodę opadową. Przez kamienną nawierzchnię woda przesiąka wgłąb gleby. Dzięki temu służyć będzie korzeniom roślin rosnących wzdłuż ścieżki. Praktyczne i ekologiczne.

BRZOSKWINIA W WODZIE

Ten drobny, brzoskwiniowy grys jest idealnym tłem dla Twoim wodnych aranżacji. Pod wpływem wody/opadów kolor grysu intensywnieje. To kamień, który w żadnej aranżacji nie będzie nudny! Jeśli przed Tobą wybór kamienia do obsypania oczka wodnego, sztucznego strumyka lub fontanny - postaw na brzoskwiniowy grys. Oryginalny i ponadczasowy.

BRZOSKWINIOWY GRYS DO ARANŻACJI PRZED TWOJĄ FIRMĄ

Jeśli zależy Ci na estetyce wokół firmy, na uporządkowaniu i zaaranżowaniu przestrzeni w sposób mądry i modny na długie lata? Postaw na intensywny grys brzoskwiniowy! Nie mamy wątpliwości, że zwróci uwagę Twoich klientów. Bez względu na branżę, jaką się zajmujesz. Grys brzoskwiniowy nadaje się również do aranżacji wokół hoteli, restauracji, kawiarni itp. Brzoskwiniowy grys można wykorzystać na wiele sposobów, to co z nim zrobisz ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia no i rozmiar Twojego ogrodu. ;)

Stones Garden to kamienie z całego świata i morze inspiracji dla Twojego ogrodu. Sprawdź! Jeśli masz pytania, zadzwoń, chętnie na każde odpowiemy.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738124770
65 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Pomarańcz

Specyficzne kody

ean13
5903738124770

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło