Kamień Ardesia Nera Grys 30-60 mm

Jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny łupków, ciemno grafitowy z lekko satynowym połyskiem.

Okazje dnia

14,90 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Niezwykle dekoracyjny, elegancki Ardesia Nera.

Taki jest grys Ardesia Nera. Tu Państwa uwadze polecamy frakcję 30-60 mm, która sprawdzi się nie tylko w aranżacjach ogrodowych, ale i domowych. To materiał, który przyciąga uwagę. Łupkowy grys intensywny w swym kolorze zachwyci najbardziej wymagających. Dodatkowym atrybutem Ardesia Nera jest jego lekko satynowy połysk. Ten naturalny kamień jest odporny i trwały. Niestraszne mu warunki atmosferyczne. To inwestycja na długie lata.

ARDESIA NERA W OGRODZIE

Marzysz o usypaniu ścieżek? Chcesz wytyczyć alejki w ogrodzie? Aranżacja ma być praktyczna i elegancka jednocześnie? Świetnie trafiłeś. Grys Ardesia Nera jest do tego idealny! Świetnie się klinuje, co sprawi, że podłoże będzie bardzo stabilne. Ten ciemny grys to nie tylko dobre rozwiązanie na ścieżki, czy podjazdy. Kamień ten sprawdza się świetnie na rabatach. Podkreśli zieleń krzewów i wyeksponuje kolorowe nasadzenia. Ardesia Nera może stać się głównym, kamiennym elementem aranżacji. Możesz też zestawić go z innymi kolorami i fakturami kamieni. Łącząc powierzchnie wysypane grysem w różnym kolorze można stworzyć niepowtarzalne obrazy. Planujesz w ogrodzie monolity? Ten czarny grys będzie dla nich idealnym tłem. Kamień utrzyma wilgoć gleby i będzie chronił ich korzenie, dlatego warto użyć go również do wypełnienia donic.

ARDESIA NERA W GABIONACH

Ciemny grys pięknie wygląda w gabionowych donicach. Efekt murowany. Ciemny, połyskujący satyną kolor nada gabionowym donicom niezwykłego charakteru. Ardesia Nera może posłużyć do wypełnienia również innych gabionowych konstrukcji. A takich mamy bez liku w swojej ofercie! Kominki, meble, paleniska? To wszystko wypełnić można grysem Ardesia Nera.

OCZKO WODNE Z ARDESIA NERA

Grys Ardesia Nera uwielbia sąsiedztwo wody. Zmoczony nabiera jeszcze większej głębi. Jak go zastosować? To proste! Ardesia Nera jest idealny do usypania dna oczka. Naturalny kamień ma zbawienny wpływ na rośliny i zwierzęta żyjące w wodzie. Wodne rośliny ustabilizuj grysem. Jak? Obsyp je dookoła, a zobaczysz, jak się odwdzięczą. Ustabilizowane będą rosły szybciej.

GRYS ARDESIA NERA NA OPASKĘ WOKÓŁ DOMU

Nie jest to rozwiązanie obowiązkowe, ale coraz bardziej popularne i co ważne, niezwykle praktyczne! Dodatkowo staje się ozdobą każdego budynku. Kamienna opaska wokół domu zabezpiecza elewację przed zabrudzeniami i zaciekami. Kamienna opaska zapewni szybki przepływ wody opadowej do gruntu, jak również szybkie osuszanie się podłoża. Ważne! Pod grysem warto ułożyć agrowłókninę, aby zabezpieczyć opaskę przed wyrastaniem chwastów. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie.

GRYS ARDESIA NERA W BIZNESIE

Chciałbyś uporządkować teren wokół swojej firmy? Hotelu? Restauracji? Pensjonatu? Postaw na wyrazisty, elegancki grys Ardesia Nera. Jeśli masz pytania, zadzwoń, z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837463162
64 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz

Specyficzne kody

ean13
5902837463162

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło