Kamień Ardesia Verde Grys 30-60 mm

Dekoracyjne kamienie ogrodowe o kilku odcieniach.

Okazje dnia

64,89 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Grys Ardesia Verde to kamień niezwykle dekoracyjny z rodziny łupków. Jego ciemna, niemal grafitowo - szara z domieszką zieleni okraszona jest lekkim, satynowym połyskiem. Połysk dodaje mu niezwykłej elegancji. Jego intensywność uzależniona jest od kąta padania słońca. Jego głęboki kolor fantastycznie kontrastuje z jasnymi kamieniami i elewacjami. Łączenie grysu Ardesia Verde z innymi kamieniami ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

ARDESIA VERDE W OGRODZIE

Grys Ardesia Verde świetnie podkreśli charakter ogrodu. To wybór dla tych, którzy stawiają na intensywne akcenty w swoim ogrodzie. Sprawdzi się wysypany pośród drzew i krzewów. Kamienne rabaty usypane grysem Ardesia Verde są niezwykle estetyczne i eleganckie. Jeśli lubisz uporządkowaną przestrzeń, ten grys sprawdzi się idealnie. Ardesia Verde to jeden z najchętniej wybieranych kamieni do ogrodów. Nadaje się do ogrodu o niemal każdym charakterze: wiejskim, romantycznym, minimalistycznym, regularnym (nowoczesnym), czy naturalistycznym. Możesz użyć go do wyścielenia całych rabat lub do podsypania drzew i krzewów. Masz dosyć rozrastających się chwastów? Pod grys Ardesia Verde rozściel geowłókninę i po problemie! Jeśli będziesz chciał coś dosadzić lub przesadzić, wystarczy odsunąć grys i do dzieła! Grys można wykorzystać również do obsypania powierzchni ziemi w donicach, wtedy dłużej będzie ona zachowywać wilgoć. Estetyczne i praktyczne rozwiązanie! Marzysz o skalniaku? Wokół piętrowych nasadzeń wygląda równie dobrze.

GRYS ARDESIA VERDE NA ŚCIEŻKI I PODJAZDY

Grys Ardesia Verde świetnie przylega do podłoża. Niestraszne mu słońce, czy mróz. Nie blaknie, nie ubywa go, jest więc inwestycją na długie lata. Ten ciemny grys jest fantastycznym rozwiązaniem na podjazdy, ścieżki i alejki. Ze względu na swoją formę świetnie się klinuje, budując wygodne i bezpieczne podejścia. Możesz ścieżki w całości usypać grysem Ardesia Verde, lub wkomponować go między stepy. Możliwości jest sporo. Ardesia Verde jest grysem, który świetnie się układa, dlatego zbudowanie nim krętych ścieżek będzie samą przyjemnością.

ARDESIA VERDE W GABIONACH

Grys Ardesia Verde świetnie wygląda w gabionowych konstrukcjach. Wybierz go na zbudowanie ogrodzenia. Możesz wypełnić nim gabionowe meble, palenisko lub kominek. Gabionowe konstrukcje posiadamy w naszej ofercie. Sprawdź!

OPASKA WOKÓŁ DOMU

Grys Ardesia Verde jest bardzo popularny na opaski wokół domów. Zbudowanie grysem przestrzeni oddzielającej dom od ogrodu ma walory nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim praktyczne! Jak to działa? Grysowa opaska wokół domu ma za zadanie odprowadzić wilgoć z dala od fundamentów. Dodatkowo, stanowi świetne zabezpieczenie Twojej elewacji przed zabrudzeniami. Jeśli opaskę zrobisz odpowiednio szeroką będzie również spełniała rolę chodnika wokół domu.

ARDESIA VERDE I WODA

Ten grys jest świetny do aranżacji wodnych. Jeśli planujesz zbudowanie oczka wodnego, a nie jesteś pewien, jakim kamieniem obsypać jego brzegi, grys Ardesia Verde poleca się do takich zadań. Będzie wyglądał pięknie przy sztucznych strumykach i fontannach.

ZAARANŻUJ TEREN PRZED FIRMĄ Z GRYSEM ARDESIA VERDE

Planujesz zagospodarować przestrzeń przed swoją firmą? Postaw na sprawdzony i elegancki grys. Taki jest Ardesia Verde, włoski kamień, który sprawdzi się w każdej branży. Możesz wykorzystać go jako główny budulec kamiennych rabat lub połączyć z innymi grysami, w innym kolorze i frakcji.

Stones Garden to źródło ogrodowych inspiracji!

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837462387
31 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
do wystroju wnętrz
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837462387

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło