✅Kamień Szarogłazowy Łupek 20-40 mm - stonesgarden.pl ®

Kamień Szarogłazowy Łupek Grys 20-40 mm

Łupek jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym w kolorach szarości z przewagą brązu.

Okazje dnia

18,50 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Szaro-grafitowy łupek z domieszką brązu będzie świetną ozdobą każdego ogrodu.

Wygląd

Posiada lekko satynowy połysk, który intensywnieje po impregnacji. Impregnacja uwydatnia również naturalne pręgi występujące w tym kamieniu. Szarogłaz to odmiana piaskowca, zwięzła skała osadowa, warstwowana. Wydobywany jest w Polsce. Łupek jest twardy i odporny na warunki atmosferyczne, nie blaknie, nie kruszy się. Tu przedstawiamy frakcję (wielkość) 20-40 mm. Łupek jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny łupków, w kolorach szarości z przewagą brązu.

Frakcja (wielkość) 20-40 mm Twardy, odporny na czynniki zewnętrzne Lekko satynowym połysk prezentuje się najlepiej po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu. Gdzie można zastosować łupek szarogłazowy? Doskonale sprawdza się przy budowie skalniaków i wszelkiego rodzaju kaskad. Nada nowoczesny styl każdemu otoczeniu. Odświeży go i doda polotu. Nie możesz zdecydować się, czym wyłożyć ściółkę wokół roślin ozdobnych i rabat? Szarogłaz będzie idealny! Każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Ten kamień z dolnośląskiego będzie świetnym materiałem na opaskę dekoracyjną wokół domu lub ogrodzenia. Szarogłaz nadaje się do wypełnień ogrodzeń gabionowych, ale tylko do tych, o drobnej siatce. Idealny jest również na podjazdy i alejki ogrodowe. Pięknie wygląda w sąsiedztwie wody. Wysyp go na obrzeża np. oczka wodnego. Łupek jest piękną ozdobą akwariów i terrariów.

Sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale i we wnętrzu.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837460642
158 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5902837460642

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło