✅Kamień Szarogłazowy Łupek 20-40 mm - stonesgarden.pl ®

Łupek jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym w kolorach szarości z przewagą brązu.

Okazja dnia

Kamień Szarogłazowy Łupek Grys 20-40 mm

16,65 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Szaro-grafitowy łupek z domieszką brązu będzie świetną ozdobą każdego ogrodu.

Wygląd

Posiada lekko satynowy połysk, który intensywnieje po impregnacji. Impregnacja uwydatnia również naturalne pręgi występujące w tym kamieniu. Szarogłaz to odmiana piaskowca, zwięzła skała osadowa, warstwowana. Wydobywany jest w Polsce. Łupek jest twardy i odporny na warunki atmosferyczne, nie blaknie, nie kruszy się. Tu przedstawiamy frakcję (wielkość) 20-40 mm. Łupek jest kamieniem niezwykle dekoracyjnym z rodziny łupków, w kolorach szarości z przewagą brązu.

Frakcja (wielkość) 20-40 mm Twardy, odporny na czynniki zewnętrzne Lekko satynowym połysk prezentuje się najlepiej po impregnacji, która uwypukla naturalne pręgi występujące w kamieniu. Gdzie można zastosować łupek szarogłazowy? Doskonale sprawdza się przy budowie skalniaków i wszelkiego rodzaju kaskad. Nada nowoczesny styl każdemu otoczeniu. Odświeży go i doda polotu. Nie możesz zdecydować się, czym wyłożyć ściółkę wokół roślin ozdobnych i rabat? Szarogłaz będzie idealny! Każda aranżacja z jego udziałem będzie niebanalna i dominująca nad całością. Ten kamień z dolnośląskiego będzie świetnym materiałem na opaskę dekoracyjną wokół domu lub ogrodzenia. Szarogłaz nadaje się do wypełnień ogrodzeń gabionowych, ale tylko do tych, o drobnej siatce. Idealny jest również na podjazdy i alejki ogrodowe. Pięknie wygląda w sąsiedztwie wody. Wysyp go na obrzeża np. oczka wodnego. Łupek jest piękną ozdobą akwariów i terrariów.

Sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale i we wnętrzu.

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5902837460642
192 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Brąz
Przeznaczenie
kompozycje w architekturze ogrodowej oraz budowlanej

Specyficzne kody

ean13
5902837460642

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.