Kamień Srebrno Szary Grys 16-32 mm

kamień srebrno szary

Srebrno szary grys. Kamień do ogrodu. Świetny do obsypania roślin w donicach, może być wypełnieniem wazonów i gabionów o drobnej siatce. Piękny, naturalny kamień. Polecamy Państwa uwadze totalną nowość, srebrno-szary grys. Idealny do każdego rodzaju ogrodu. Jego niejednoznaczna barwa dodaje mu uroku i oryginalności. W słońcu pięknie się srebrzy. Ta naturalna ozdoba ogrodu podkreśli kolor roślinności. Stanowi idealne tło dla krzewów, rabat kwiatowych. Cudownie wygląda wśród traw ozdobnych. Jego dość neutralny kolor pozwala na śmiałe zestawienia z innymi kolorami i strukturami. Kamień pochodzi z Polski, a dokładnie z województwa dolnośląskiego.

Okazje dnia

1 328,00 zł
Brutto
Wybierz
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SREBRNO SZARO GRYS 16-32 MM

Piękny, naturalny kamień. Polecamy Państwa uwadze totalną nowość, srebrno-szary grys. Idealny do każdego rodzaju ogrodu. Jego niejednoznaczna barwa dodaje mu uroku i oryginalności. W słońcu pięknie się srebrzy. Ta naturalna ozdoba ogrodu podkreśli kolor roślinności. Stanowi idealne tło dla krzewów, rabat kwiatowych. Cudownie wygląda wśród traw ozdobnych. Jego dość neutralny kolor pozwala na śmiałe zestawienia z innymi kolorami i strukturami. Kamień pochodzi z Polski, a dokładnie z województwa dolnośląskiego.

Srebrzysto-szary grys sprzedajemy w workach 5 kg, 20 kg oraz w workach big bag po 1000 kg. Tu frakcja (wielkość) od 1,6 cm do 3,2 cm. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, chętnie je rozwiejemy.

ZASTOSOWANIE:

Ten srebrzysto szary grys pięknie wytyczy ogrodowe ścieżki. Jest do tego idealny. Kamień dobrze się klinuje (osadza). Nie przesuwa się pod stopami, tak jak np. żwir. Grys często stosuje się nie tylko jako wypełnienie przestrzeni wokół roślin. Może być on głównym motywem w ogrodzie, a rośliny stanowić jedynie jego dopełnienie. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Kamień utrzymuje odpowiednią wilgotność gleby, a co najważniejsze, nie musisz pielić, chwasty masz z głowy. Srebrno-szary grys nadaje się również do zaaranżowania wodnych przestrzeni, takich jak stawy kąpielowe, czy oczka wodne. Usypiesz nim dno i otoczenie. Rośliny wodne przysypane grysem, będą bardziej stabilne. Świetny do podbudów - do tarasu na gruncie, miejsca na grill, czy altany ogrodowej. Świetny do obsypania roślin w donicach, może być wypełnieniem wazonów i gabionów o drobnej siatce.

Może stworzysz kamienną aranżację ze srebrno-szarym grysem w roli głównej? Na pewno się nie zawiedziesz!

*Kruszywa/kamienie ogrodowe Stones Garden są kruszywami pokopalnianymi, które wg normy mogą być do 15% zanieczyszczone. Jest to tak zwane podziarno. Nie podlega to reklamacji. Kamień nasz nie jest płukany. Produkt jest naturalny, unikatowy. Do zdjęć produktów wykorzystujemy mała próbkę kamienia. Kamień w rzeczywistości może różnić się nieco kolorem.

5903738124886
1 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Szary

Specyficzne kody

ean13
5903738124886

Zobacz także

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło