Kamień Verde Matrix Otoczak 200-400 mm

Kamień ozdobny o dużej frakcji.

Idealny do wystroju terrariów i akwariów. Produkt naturalny. Każda bryła może różnić się od siebie wielkością w ramach danej frakcji i kolorystyki. 15 kg kamienia nie oznacza 15 brył. Jeśli chcesz zamówić określoną ilość brył - skontaktuj się z nami.

Okazje dnia

4,75 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

VERDE MATRIX OTOCZAK 200-400 MM

Stwórz morski, ciepły klimat w swoim ogrodzie.

Zależy Ci na widowiskowej aranżacji?

Taką stworzysz z tym właśnie kamieniem! Jego efektowna szaro-biała, pręgowana bryła zachwyci najbardziej wymagających i ceniących oryginalność klientów. Kamień wydobywany jest w Turcji. Turecki otoczak może stać się podstawą twojego ogrodu albo niepowtarzalnym tłem dla Twoich pomysłów. Otoczaki to kamienie bezpieczne, ponieważ ich krawędzie są zaokrąglone. Świetne rozwiązanie do ogrodów, w których przebywają dzieci i zwierzęta. Każda bryła może różnić się od siebie wielkością w ramach danej frakcji i kolorystyki.

15 kg kamienia nie oznacza 15 brył. Jeśli chcesz zamówić określoną ilość brył - skontaktuj się z nami.

ZASTOSOWANIE:

Otoczak Verde Matrix doskonale wkomponuje się w zieleń, np. trawy, drzewa i krzewy. Idealny dla rabat kwiatowych, ponieważ wyreguluje wodę w glebie i zahamuje wzrost chwastów. Pięknie i praktycznie - czego chcieć więcej? Ścieżki i alejki zbudowane z tego tureckiego otoczaka wyglądają imponująco. Idealny do usypania przy drewnianych tarasach.

Turecki otoczak idealnie sprawdzi się w oczkach wodnych, przy stawach kąpielowych, fontannach - wszędzie tam, gdzie jest woda. Chciałbyś zagospodarować przestrzeń wokół firmy? Postaw na otoczaka Verde Matrix, stworzysz elegancką i niebanalną aranżację. Idealny do wypełnienia koszów gabionowych - z tym otoczakiem stworzysz piękne ogrodzenie, jeśli dodatkowo, gabiony podświetlisz LED-owymi diodami - efekt "wow" murowany. Zastosuj go również w terrarium, akwarium i jako ozdobę wnętrza domu. Sprawdzi się doskonale!

5902837460338
791 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5902837460338

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło