Kamień Grafitowy Grys 16-22 mm

Kamień Grafitowy Grys 16-22 mm-Stonesgarden.pl

Grys dekoracyjny jako jedno z niewielu kruszyw ozdobnych posiada ciemną grafitową barwę. Idealnie nadaje się do jasnych elewacji tworząc wyrazisty kontrast.

Polecamy również

18,59 zł
Brutto
Opakowanie
Ilość Dostępny produkt w innych opakowaniach

Grys dekoracyjny do ogrodu jest niesamowicie ważnym elementem aranżacji każdego zadbanego ogrodu. Dzięki swoim kolorom i nieregularnych kształtom, doskonale prezentuje się nie tylko jako wypełnienie donicy, ale jako samodzielna ozdoba, dzięki której stworzyć można cudowne, grysowe obrazy.

Grys dekoracyjny – zastosowanie

Kamień grys (16-22 mm) stosowany jest głównie jako materiał wypełniający w ogrodzie. Może posłużyć również jako ściółka lub tło dla ozdobnych roślin, podnosząc ich walory estetyczne. Zastosowanie znajdzie także w oczku wodnym, czy jako budulec konstrukcyjny wszelkiego rodzaju ścieżek. Kamień grys (16-22 mm) jest doskonałym materiałem artystycznym – dzięki różnym dostępnym barwom można stworzyć z niego nie tylko ścieżki na trawniku, ale całe zachwycające obrazy.

Kamień grafitowy (16-22 mm) – najpopularniejszy grys

Kamień grafitowy (16-22 mm), dzięki swojej barwie podkreślającej różnego rodzaju rośliny, to najpopularniejszy grys dekoracyjny. Można dzięki niemu wykonać piękny pas wokół domu. Wpasowuje się w kompozycje z większymi kamieniami. Jest on całkowicie odporny na różne uwarunkowania pogodowe – przetrwa najbardziej ulewny deszcz i najwyższy upał.

Grys dekoracyjny doskonale uzupełni Twój ogród sprawiając, że stanie się on unikatowy. Kamień grafitowy (16-22 mm) jest doskonałym wyborem, jeśli chcesz w kilka chwil zmienić dekorację przestrzeni. Zamów już teraz potrzebne komponenty i ciesz się zadbanym ogrodem.

5902837461984
0 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Czerń
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837461984

Zobacz także

Gorąca sprzedaż

Nowości w ofercie

Taniej nie kupisz!

Ziemie i nawozy

Kamienie dekoracyjne

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło

Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie niektóre mogą być

już zapisane w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.