Kamień Thasos White Grys 16-32 mm

Kamień Thasos White Grys 16-32 mm

Biały grys z greckiej wyspy Thasos.

Co go wyróżnia? Śnieżna biel, która jest dużo bardziej wyrazista niż w innego rodzaju grysach marmurowych. Thasos White w ogrodzie. Naturalny kamień w ogrodzie zawsze robi wrażenie. Aranżacje z grysem w roli głównej są estetyczne i praktyczne

Okazje dnia

41,21 zł
Brutto
Wybierz
Ilość

Thasos White to grecki kamień, który nada Twojej aranżacji świeżości i śródziemnomorskiego charakteru.

Co go wyróżnia?

Śnieżna biel, która jest dużo bardziej wyrazista niż w innego rodzaju grysach marmurowych. Thasos White w ogrodzie. Naturalny kamień w ogrodzie zawsze robi wrażenie. Aranżacje z grysem w roli głównej są estetyczne i praktyczne. Kamień utrzymuje odpowiednią wilgotność gleby, co w czasach coraz większej suszy jest walorem nie do podważenia. Równie ważny jest fakt, że biały kamień idealnie odbija światło słoneczne. Idealny do aranżacji od południowej strony. Tam, gdzie słońce jest najbardziej intensywne. Thasos White będzie chronił korzenie przed słońcem, czyli przed wysuszeniem. To niezwykle praktyczna i estetyczna inwestycja! Jego śnieżnobiały kolor podkreśli intensywne kolory krzewów, kwiatów. Doskonale wygląda wśród traw ozdobnych. Ogród, w którym dominuje ten grecki kamień jest niezwykle estetyczny. Marzysz o białych alejkach w ogrodzie? Nieskazitelną bielą tego grysu wytyczysz je perfekcyjnie. Dobrze rozplanowane mogą stać się jedną z najpiękniejszych ozdób Twojego ogrodu. Śnieżnobiały grys jest idealnym rozwiązaniem do skalniaków. Grys w swojej strukturze posiada drobiny kwarcytu, a to sprawia, że przepięknie mieni się w słońcu.

Z czym połączyć Thasos White?

Odpowiedź jest prosta. Pasuje do wszystkiego! Chcesz wyeksponować ozdobne korzenie? Drewniane figury? Nieskazitelna biel będzie dla nich idealnym tłem. Kamień estetycznie wygląda w donicach, zarówno w domu, jak i na tarasie. Przykryj ziemię w donicach grysem, a rośliny na pewno się odwdzięczą. Thasos White i woda. Możesz usypać z niego dno oczka lub zaaranżować nim teren wokół wody. Grys ustabilizuje wodne rośliny, co pozwoli im dobrze się rozrosnąć. Białe dno w oczku nie zaciemni widoku wody, na jego tle pięknie prezentują się ryby. Thasos White możesz wykorzystać również wokół oczka wodnego lub fontanny. Grys w biznesie. Zadbaj o teren wokół swojej firmy. Zadbany, estetyczny teren wokół firmy jest jedną z jej wizytówek. Warto o to zadbać. Najprostszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie greckiego kamienia Thasos White. Może stanowić główny element aranżacji. Do tego kilka ozdobnych krzewów i możesz cieszyć oko uporządkowanym terenem. Niewielkim nakładem uzyskasz spektakularny efekt. Kamień pięknie prezentuje również się w aranżacjach przy hotelach, kawiarniach, pensjonatach. Grys Thasos White poleca się również do akwariów i terrariów.

5902837461915
108 Przedmioty

Opis

Materiał
Kamień
Gama kolorystyczna
Biel
Przeznaczenie
rabatki

Specyficzne kody

ean13
5902837461915

Zobacz także

Ostatnie zakupy klientów

Promocje w Stones Garden

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło